Září 2006

Shannen Maria Doherty

24. září 2006 v 20:48 | girls-stars as. Hilary |  Doherty, Shannen
Celé jméno: Shannen Maria Doherty
Datum narození: 12. dubna 1971
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Beran
Náboženství: Jižní novokřtěnec
Rodina: Matka Rosa, otec Tom a její starší bratr Sean
Nyní žije: Malibu, Kalifornie, USA
Mazlíčci: Sedm koní (jeden je poník): Louisito, Alberto, Domingo, Picasso, Samourzakan, Aries Addiction a Thunder. Tři psi: Elfie (německý ovčák), Leroy (Kane corso) a Pinky (Kavalír King Charles Spaniel)
Výška: 163 cm
Váha: 45kg
Oblíbené jídlo: Miluje americké jídlo, speciálně smažené bifteky
Oblíbená hudba: Pink Floyd, U2, Sade, Whitney Houston a Frank Sinatra
Oblíbené knihy: John Steinbeck s 'East of Eden' a Ernest Hemingway s 'The sun also rises'
Oblíbené pořady: 'The Soprano's', ' Sex ve městě ' a 'Desperate Housewives'
Oblíbený herec: Michael Landon,který byl jako její druhý otec, ale nešťastně zemřel v roce 1991
Oblíbené herečky: Jodie Foster, Katharine Hepburnová, Meryl Streep a Whoopi Goldberg
Zvláštní znamení: Tetování. Pravý kotník - kříž se sluncem zatím. Dole má jméno ' Rob ' po jejím příteli, Robu Weissovi.
Nejlepší vlastnost:Je upřímná
Nejhorší vlastnost: Je cholerik
Koníčky: Jízda na koni, hraní videoher a hra na kytaru
Auto: Ona řídí dodávku (Range Rover Vogue). Od července 2005 také vlastní stříbrný Volks Wagen (Bentley Continental GT), který ji stál $150,000
Nenávidí: Všechny pověsti o ní a jejím charakteru a Brendu v Beverly Hills 90210
Shannen se narodila v Memphis, Tennessee 12. dubna 1971.Její otec pracoval v bance, zatímco její matka vlastnila kosmetický salón. V roce 1978 se mladá Shannen ( bylo jí v té době jen sedm) a její rodina přestěhovali do Los Angeles, kde její otec odstartoval na západním pobřeží odvětví rodinného přepravního obchodu. Shannen měla vždy blízko ke své rodině. Její matka, Rosa Doherty, jednou Shannen umyla pusu mýdlem,protože Shannen na něco přísahala.Její otec se jmenuje Tom a má o pět let staršího bratra Seana.Ona od sedmi let věděla,že chce hrát,ale věci se pohybovaly rychle a ona v 10 letech hrála v seriálu ' Otec Murphy '.
Shannen byla dobrý student,pletla se do výkonů školy a snažila se udělat prvotřídní práci,ujišťovala se,že vždy bude mít skvělé známky. Přes důvěru, kterou k sobě měla a přednosti byla spíš samostatná,opuštěná. "Já jsem měla větší legraci,když jsem si hrála sama," říká. "Já hádám, že jsem se tak narodila. Já jsem hrála všechny hry sama, a když jsem byla v Tennessee byla jsem aktivní v kostele. Ale já jsem nikdy opravdu nehledala kamarády. Já jsem vždy chtěla trávit svůj čas pryč od jiných."
Ona pronikla do světa zábavy,když jí bylo 11 let a hrála Jenny Wilder v ' Little house: Nový začátek '. "Já jsem chtěla opravdu zoufale pracovat s Michaelem Landonem." Toto byl sen mnoha mladých dívek, ale Shannen se neuvěřitelně rychle rozhodla a měla štěstí a tak se dostala k Little House. To Michael Landon si všiml jejího výkonu v epizodě seriálu Otec Murphy a rozhodl se ji obsadit. Ona pak pokračovala ve své kariéře a objevila se v ' Our House ' s Deidrou Hall a Wilford Brimley. Ona hrála také se Sarah Jessicou Parker v 'Girls Just Want To Have Fun ' a pak v ' Heathers' ,černé komedii,kde hrála i Winona Rider.
Shannenin skutečný úspěch přišel v roce 1990, ve věku 19,kdy si zahrála v Beverly Hills 90210 postavu Brendu Walsh, která byla dospívající sestra-dvojče k Brandonovi Walshovi (Jason Priestly). Ona přitahovala pozornost tisku a nakonec se dostala k celebritám. BH 90210 bylo o velmi úspěšné populární mladistvé drama.Shannen má povahu podobnou Brendě Walshové.
1994 - Shannen opouští Beverly Hills 90210.Chtěla více soukromí a na chvíli se zdržovala očím veřejnosti.Přitom pracovala na 'MallRats' a 'Almost Dead'.To udrželo její kariéru.
Shannen se pomalu dávala dohromady a objevila se v ' Gone In The Night', 'Robert Kennedy & His Times', 'Sleeping With The Devil', 'The Ticket' a 'Friends Til The End'.
V roce 1998 jí nabídli roli Prue Halliwellové v Charmed, seriálu o třech čarodějkách,které chrání nevinné. Hrála s Alyssou Milano a Holly Marií Combs (její nejlepší kamarádkou). Pouze po třech sériích odchází a začíná se věnovat jiným projektům. Shannen poslední tři epizody ve kterých hrála i sama režírovala.Od té doby co opustila Charmed hrála ve třech filmech: 'The Rendering aneb Portrait of Murder ' , 'Another Day', 'The Battle of Mary Kay' a 'Night Light aneb View of Terror'. Shannen také byla jako hostující herec v jedné sérii seriálu " Scare Tactics " a v osmi epizodách série druhé,ale musela odejít,aby mohla pracovat na produkování vlastní situační komedie. Pracuje také na dalším seriálu. Ona bude hrát a produkovat první sérii, nicméně v druhé sérii už bude jen produkovat.
Shannen chodila v minulosti s mnoha muži. Dean Factor,který měl vlastní foto studio ; setkali se v roce 1990;rozešli se 1991, Chris Foufas ,projektant nemovitostí; setkali se 1991 a rozešli se 1991. Vzala si Ashleye Hamiltona (syn herce George Hamiltona) dne 24. září 1993, ale byli rozvedeni o pět měsíců později, protože cítila,že si nebyli souzeni a navíc se vzali asi kolem 2 týdnů po setkání. Judd Nelson,herec,setkali se spolu 1994 na Blindfoldu), Rob Weiss,herec, ředitel se setkal se Shannen v roce 1994,zasnoubení ohlásili v prosinci 1995,údajně se rozešli v dubnu 1996. Richard Solomon ,producent,si Shannen tajně vzal v Las Vegas 24.ledna 2002, před rodinou a přáteli. Byli spolu devět měsíců,rozvedli se v roce 2003, ale zůstali dobrými přáteli.
Pár obrázků Shannen z ukázek:

Rose Jane McGowan

24. září 2006 v 16:40 | girls-stars as. Hilary |  McGowan, Rose
Její celé jméno je Rose Jane McGowan.Narodila se jako jedna ze čtyř dětí(ve výtisku Telegraph Magazine z 26.května 2001 má Rose 4 sourozence; dva bratry, dvě sestry, ne pět jak říká WB. Zřejmě má také 2 poloviční sourozence, tak to mohlo vyvolat zmatek) 5. září 1973 v Itálii.Její matka byla Francouzka (Teri McGowan) a otec Ir (Daniel McGowan).Celé své dětství cestovala po Evropě.Když jí bylo 10,její otec opustil matku kvůli chůvě. Její rodiče se rozvedli a Rose žila s babičkou v Gig Harboru.,,Byla to opravdu idylická část mého života. Co mě zkazilo bylo stěhování do USA." V 15 letech od svých rodičů odešla.
Rose miluje křížovky,růžovou barvu a červenou rtěnku,pletení,horory,ráda se stará o svou zahrádku.Nesnáší ryby a svou přezdívku Rosilyn.Má dva psy-bostonské teriéry Buga a Festera,bez kterých neudělá ani krok.Ještě nedávno měla na rameni tetování,které navrhl její dědeček.Je velké nemehlo.
Roseina kariéra začala v roce 1992 ve filmu Encino Man, ve kterém hrála malou roli-Noru. Náhodná cesta do Los Angeles vyústila v její obsazení ve filmu The Doom Generation. Její výkon jí vynesl kandidaturu na Independent Spirit Awards. V roce 1996 se Rose se objevila ve filmu Scream,ve kterém hrála odsouzenou nejlepší kamarádu Sydney (Neve Campbell), která se setkala s nevhodnou smrtí pod vraty garáže.
Od tohoto slibného začátku se Rose pracovala non-stop. V roce 1997 měla vyznamenání za hraní ve čtyřech filmech v Sundance Film Festival: Going All the Way, Lewis & Clark & George, role v Nowhere and krátkém filmu Seed. V roce 1998 si Rose zahrála s Benemem Affleckem a Peterem O'Toole v detektivce Phantoms a v nezávislém filmu Southie, který vyhrál cenu Best Picture v roce 2000 na filmové přehlídce Seattle Film Festival.
Rose McGowan se setkala s rockerem Marilynem Mansonem jako Brianem Warnerem v roce 1997 na premiéře Gummo. Manson se stěhoval do Hollywoodu a říkal "Jediná osoba,se kterou se chci setkat je Rose McGowan." V té době měla přítele,ale nebyla šťastná,tak vztah ukončila.Zanedlouho po tom se spolu Rose a Manson dali dohromady.12.února 1999,ve vaně obklopené svíčkami žádal Marylin Rose o ruku. Rose oznámila zasnoubení v Howard Stern's radio show,16. února 1999. Oni nikdy nestanovili datum,ale koupili spolu dům. V lednu 2001 Rose oznámila,že je jejich vztah u konce. "Tam je veliká láska, ale náš rozdíl životního stylu je,bohužel,dokonce větší," říkala,když oznamovala ukončení skoro dvouletého vztahu.
Hlavní role Rose zahrnují třeba role v komedii z roku 1999 Jawbreaker, o třech vysokoškolačkách.Rose jsme mohli vidět také v Monkeybone, kde hrál také Brendan Fraser (hrál také hlavní roli v Encino Man) a v Ready to Rumble, komedii o dvou zápasových fanoušcích. "Ano,některé filmy jsem natočila špatné. Ale na rozdíl od Kate Hudson nebo Gwyneth Paltrow,jsem nevyrostla v Hollywoodu, s bohatstvím a všichni mé potřeby nebyly obstarávány. Já jsem se tady pokusila žít.nemohla jsem si dovolit natočit hezké, umělecké filmy za žádném peníze. Musela jsem platit nájem", říká Rose, která si nyní přeje vymazat tyto filmy z paměti.
V roce 2001 se Rose připojila k obsazení seriálu Charmed,kde hrála Paige, dávno ztracenou sestru Čarodějek-Phoebe (Alyssa Milano) a Piper (Holly Marie Combs). Zakrátko šokovala veřejnost tím,že si nechala obarvit své tmavé vlady na jahodový blond."Už jsem byla unavena tím,jak vypadám,"říkala.Nový look jí zabral 12 hodin, dvě láhve ustálovače a krabici barvy.
Nyní bude další hvězda ve filmu Vacuums,který napsal a bude režírovat byl Luke Cresswell a Steve McNicholas, duo, které vytvořilo Broadway hit Stomp. Seriál Charmed skončil,tak uvidíme,v jakých dalších rolích uvidíme tuto krásnou a nadanou herečku.
Obrázky Rose:

Alyssa Jayne Milano

4. září 2006 v 18:56 | girls-stars as. Hilary |  Milano, Alyssa
Fakta:
Celé jméno:Alyssa Jayne Milano
Datum narození:19.prosince 1972
Místo narození:Brooklyn,New York
Znamení:Střelec
Výška:158 cm
Váha:52kg
Stav:Rozvedená
Barva vlasů:Hnědá
Barva očí:Hnědá
Rodina:Matka Lin,otec Tom,mladší bratr Cory
Náboženství:Římskokatolické
Tetování:9
Auto:Volvo
Má ráda:lední hokej,koně,košíkovou
Oblíbená barva:Modrá
Oblíbené jídlo:Sushi,bonbóny M&M´s
Oblíbení herci:Susan Sarandon,George Clooney
Oblíbená hudba:The Beatles,Dave Matthews,Band Del Amitri
Alyssa a hudba: pět platinových alb,hraje na klavír a na kytaru a učí se na čelo.Je populární v Japonsku a v Evropě.
Zajímavosti:Byla jedenáct měsíců vdaná za zpěváka Cinjuna Tate a zasnoubená s Justinem Timberlakem.Píše knihy a scénáře(v Čarodějkách některé díly i píše a režíruje),hraje na piáno a na flétnu a jezdí na koni(vlastní tři koně).Na těle má sedm tetování. Podle její postavy byla vytvořena kreslená Ariel z Malé mořské víly(The Little Mermaid).
Alyssa Milano se narodila 19.prosince 1972 v Brooklynu v New Yorku. Její kariéra odstartovala už když bylo Alysse pouhých sedm let v putovním muzikálu. O tři roky později dostala roli v seriálu Who´s The Boss,kde si zahrála Samanthu Micelli.V tomto seriálu vydržela neuvěřitelných osm let.Po skončení seriálu v roce 1992, pokračovala s rozvíjením svého talentu v mnoha filmech.
Dva roky hrála "Jennifer Mancini" v úspěšném seriálu "Melrose Place," Nyní se těší úspěchu s Holly Marií Combs,Shannen Doherty a posléze i Rose McGowan v seriálu Charmed,jako tři sestry ze San Francisca, které objeví, že jsou Čarodějky s magickými schopnostmi. "Charmed" mají rekord ve sledovanosti seriálů na stanici WB.

Alyssa hrála v několika filmech,které byly oceněny,nedávno za " Gold Rush," který vysílala televize ABC jako pokračování " The Wonderful World of Disney." Pro ABC Alyssa hrála také ve filmu "Krutá Aljaška" a "The Surrogate" a pro Showtime Network, Milano hrála ve " Confessions of a Sorority Girl " epizoda " Rebel Highway," režírovaný Uliem Edel. Mohli jste ji také vidět v " Casualty of Love: The Buttafuoco/Fisher Story,"kde hrála Amy Fischer,pro HBO hrála ve " Conflict of Interest," a " Candles in the Dark," režírovaný Maximiliianem Schellem.

Alyssyna kariéra také zahrnuje hlavní roli v komedii, "Hugo Pool," který byl nominován v roce 1997 na Sundance Film Festival. Film, režírovaný Robertem Downeyem Seniorem,kde jsme mohli vidět hrát Seana Penna, Malcolm McDowell a Richarda Lewise.

Alyssa si dělala sama sobě producenta v thrilleru " Body Count," ve kterém také hrála.

Mezi Alyssyny další filmy patří pro Imagine Entertainment/Universal Pictures' feature film " Fear," režírovaný Jamesem Foleyem. V této psychologické detektivce, Milano hrála s Reese Witherspoon a Markem Wahlbergem. Jiné celovečerní filmy jsou třeba akční detektivka " Double Dragon," " Where the Day Takes You," " Commando,"kde hrál Arnold Schwarzenegger a " Little Sister."

Alyssa byla také velmi aktivní na internetu.Alyssa spolupracovala na webu pro miliony fanoušků,dávala tam sama fotky a informace o jejích novodobých projektech a osobních zájmech.Vykonala také čin,chránění jejích práv i práv jiných celebrit na internetu. Alyssa zasvětila peníze k puštění nového vyhledávacího indexu na webu, safesearching.com, globální společenství,které přináší bezpečný způsob, jak dostat lepší zábavu na internetu.
Alyssa ráda fotografuje a cestuje.Dbá na zdravou výživu,je zapřísáhlou vegetariánkou a pravidelně běhá.Nesnáší kouření,protože se nemůže svého zlozvyku zbavit,i když už podstoupila různé formy odvykání.
Alyssa působí jako zvláštní vyslankyně organizace UNICEF (část OSN,která se stará o děti).Pomáhá v boji proti AIDS a hladomoru,snaží se získávat finanční prostředky na zlepšení lékařské péče a vzdělávání v rozvojových zemích.Zapojila se také do shánění pomoci asijským dětem v oblastech postižených tsunami.
Obrázky Alyssy as. Phoebe Halliwell