Rose Jane McGowan

24. září 2006 v 16:40 | girls-stars as. Hilary |  McGowan, Rose
Její celé jméno je Rose Jane McGowan.Narodila se jako jedna ze čtyř dětí(ve výtisku Telegraph Magazine z 26.května 2001 má Rose 4 sourozence; dva bratry, dvě sestry, ne pět jak říká WB. Zřejmě má také 2 poloviční sourozence, tak to mohlo vyvolat zmatek) 5. září 1973 v Itálii.Její matka byla Francouzka (Teri McGowan) a otec Ir (Daniel McGowan).Celé své dětství cestovala po Evropě.Když jí bylo 10,její otec opustil matku kvůli chůvě. Její rodiče se rozvedli a Rose žila s babičkou v Gig Harboru.,,Byla to opravdu idylická část mého života. Co mě zkazilo bylo stěhování do USA." V 15 letech od svých rodičů odešla.
Rose miluje křížovky,růžovou barvu a červenou rtěnku,pletení,horory,ráda se stará o svou zahrádku.Nesnáší ryby a svou přezdívku Rosilyn.Má dva psy-bostonské teriéry Buga a Festera,bez kterých neudělá ani krok.Ještě nedávno měla na rameni tetování,které navrhl její dědeček.Je velké nemehlo.
Roseina kariéra začala v roce 1992 ve filmu Encino Man, ve kterém hrála malou roli-Noru. Náhodná cesta do Los Angeles vyústila v její obsazení ve filmu The Doom Generation. Její výkon jí vynesl kandidaturu na Independent Spirit Awards. V roce 1996 se Rose se objevila ve filmu Scream,ve kterém hrála odsouzenou nejlepší kamarádu Sydney (Neve Campbell), která se setkala s nevhodnou smrtí pod vraty garáže.
Od tohoto slibného začátku se Rose pracovala non-stop. V roce 1997 měla vyznamenání za hraní ve čtyřech filmech v Sundance Film Festival: Going All the Way, Lewis & Clark & George, role v Nowhere and krátkém filmu Seed. V roce 1998 si Rose zahrála s Benemem Affleckem a Peterem O'Toole v detektivce Phantoms a v nezávislém filmu Southie, který vyhrál cenu Best Picture v roce 2000 na filmové přehlídce Seattle Film Festival.
Rose McGowan se setkala s rockerem Marilynem Mansonem jako Brianem Warnerem v roce 1997 na premiéře Gummo. Manson se stěhoval do Hollywoodu a říkal "Jediná osoba,se kterou se chci setkat je Rose McGowan." V té době měla přítele,ale nebyla šťastná,tak vztah ukončila.Zanedlouho po tom se spolu Rose a Manson dali dohromady.12.února 1999,ve vaně obklopené svíčkami žádal Marylin Rose o ruku. Rose oznámila zasnoubení v Howard Stern's radio show,16. února 1999. Oni nikdy nestanovili datum,ale koupili spolu dům. V lednu 2001 Rose oznámila,že je jejich vztah u konce. "Tam je veliká láska, ale náš rozdíl životního stylu je,bohužel,dokonce větší," říkala,když oznamovala ukončení skoro dvouletého vztahu.
Hlavní role Rose zahrnují třeba role v komedii z roku 1999 Jawbreaker, o třech vysokoškolačkách.Rose jsme mohli vidět také v Monkeybone, kde hrál také Brendan Fraser (hrál také hlavní roli v Encino Man) a v Ready to Rumble, komedii o dvou zápasových fanoušcích. "Ano,některé filmy jsem natočila špatné. Ale na rozdíl od Kate Hudson nebo Gwyneth Paltrow,jsem nevyrostla v Hollywoodu, s bohatstvím a všichni mé potřeby nebyly obstarávány. Já jsem se tady pokusila žít.nemohla jsem si dovolit natočit hezké, umělecké filmy za žádném peníze. Musela jsem platit nájem", říká Rose, která si nyní přeje vymazat tyto filmy z paměti.
V roce 2001 se Rose připojila k obsazení seriálu Charmed,kde hrála Paige, dávno ztracenou sestru Čarodějek-Phoebe (Alyssa Milano) a Piper (Holly Marie Combs). Zakrátko šokovala veřejnost tím,že si nechala obarvit své tmavé vlady na jahodový blond."Už jsem byla unavena tím,jak vypadám,"říkala.Nový look jí zabral 12 hodin, dvě láhve ustálovače a krabici barvy.
Nyní bude další hvězda ve filmu Vacuums,který napsal a bude režírovat byl Luke Cresswell a Steve McNicholas, duo, které vytvořilo Broadway hit Stomp. Seriál Charmed skončil,tak uvidíme,v jakých dalších rolích uvidíme tuto krásnou a nadanou herečku.
Obrázky Rose:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ASHLEY TISTADE ASHLEY TISTADE | E-mail | 21. března 2008 v 18:29 | Reagovat

JE FAKT NADHERNA.JAKO MISS NEJ MISS

2 ASHLEY TISTADE ASHLEY TISTADE | E-mail | 21. března 2008 v 18:31 | Reagovat

♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama