Říjen 2006

Italské prázdniny(Lizzie McGuire Movie)

22. října 2006 v 21:10 | girls-stars as. Hilary |  Filmy
Příběh začíná tím,že mladá američanka Lizzie McGuire(Hilary Duff) odjíždí se svou školou a nesnesitelnou novou ředitelkou do Říma společně se svým kamarádem Gordem(Adam Lamberg).Na první prohlídce za římskými památkami se setkává se slavnou italskou pop star Paolem (Yani Gellman)a všichni si ji pletou s její naprostou kopií,Paolovou partnerkou Isabellou.Lizzie se do Paola zamiluje a předstíráním nemoci se vypařuje z hotelu.Má Isabellu nahradit také na slavnostním předávání cen.Jenže se ukáže,že Paolo není takový,jak se zdál.Chtěl zničit Isabellinu kariéru a využít k tomu Lizzii.Všechno se spraví tím,že se z dovolené vrací Isabella,potká Gorda,který má letět letadlem domů,kvůli tomu,že kryl Lizzii.Společně Lizzie a Isabella dokáží,že Paolo je lhář,který neumí zpívat.Lizzie dokonce předvede své pěvecké umění před italským publikem.Na konci filmu se pak Lizzie dá dohromady s Gordem.
Nějaké fotky

Sarah Michelle Gellar

22. října 2006 v 20:50 | girls-stars as. Hilary |  Gellar-Prinze, Sarah Michelle

Sarah Michelle Gellar

Datum narození:14.04.1977
Místo narození:New York, USA
Znamení:Beran
Sarah začala svoji hereckou kariéru již ve čtyřech letech, právě když jedla v místní restauraci ji objevil jeden agent. O tři týdny později měla první práci v televizním filmu "An Invasion of Privacy" (1983). Také si v tomto věku zahrála v reklamách pro Burger King a McDonalds "The Battle of the Burgers". V roce 1984 se její rodiče rozvedli. Ve stejný rok se objevila jako Philova dcera ve filmu "Over the Brooklyn Bridge".

V průběhu několika následujících let dostávala několik menších rolí ve filmech i v televizi. První velký zlom přišel v roce 1993, když si zahrála v roli Kendall Hartové ve televizním seriálu "All my children", kde působila 2 a půl roku. Za tuto roli byla v roce 1994 nominovaná a v roce 1995 již obdarována cenou Emmy v kategorii "Younger Leading Actress".

Druhý významný zlom přišel, když dostala roli Buffy v seriálu Buffy, přemožitelka upírů "Buffy the Vampire Slayer". Nejprve se Warner Brothers rozhodlo natočit jen 13 dílů, ale kvůli velkému úspěchu se natočilo dalších 22 dílů. Díky bojovým scénám v seriálu se naučila Tae Kwon Do a Kickbox. Tento seriál odstartoval kariéru Sarah k větším filmovým rolím.

Hned v roce 1997 si zahrála vedlejší roli Helen Shivers ve filmovém thrilleru Tajemství loňského léta "I Know What You Did Last Summer" s Jennifer Love Hewitt,kde cestou z párty čtveřice teenagerů autem srazí rybáře, který se jim přesně za rok začne mstít. Následovala další vedlejší role ve filmu Vřískot 2 "Scream 2", kde si zahrála po boku Davida Arquetteho, Neve Campbell a Courtney Cox.

V romantickém dramatu Velmi nebezpečné známosti "Cruel Intentions" (1999), konečně dostala hlavní roli po boku Ryana Phillippa a Reese Witherspoon. Za tento film získala honorář 500 000 dolarů a za jednu roli v seriálu "Buffy, přemožitelka upírů" si vydělala 75 000 dolarů. V dubnu roku 2001 se zasnoubila s Freddiem Prinzem Jr. se kterým má doteď fungující vztah!

Richie Stringini

17. října 2006 v 21:01 | girls-stars as. Hilary |  US5
Celé jméno:Christopher Richard Stringini
Datum narození:28.11.1988
Místo narození:Chicago
Znamení:Střelec
Richie Stringini se narodil v americkém státě Illinois. Richie vyhrál konkurz do skupiny US5. Od svých 4let se pohybuje na jevišti. Zahrál si již malé role v různých muzikálech,reklamách a ve filmu Rule Number One ( Pravidlo číslo jedna). Jeho přezdívky jsou Cameron od Cameron Diaz, Chris Richie String, Sarah Connor. Oblíbený seriál je Six Feet Under (Odpočívej v pokoji).

Oblíbený parfém je Dolce & Gabbana a Angel For Man. Líbí se mu smyslné vůně. Jako jediný má vždy před vystoupením trému nebo spíš to jako jediný přizná.

Nemá rád létání letadlem. Nejvíce se mu líbí na dívkách jejich smích. Oblíbené boty Sneakersy z Nike. Velikost nohy je 42,5. Má arachnofobii (strach z pavouků). Tvrdí osobě ,že je nejlepší kuchař na světě (ale jen tvrdí). Zajímavostí je, že se Richie netají tím, že je pořád panic. A vzkazuje dívkám, že dívku nemá, ale ohlíží se.Ideální dívkou je podle něj Hilary Duff se kterou se setkal na natáčení Lizzie McGuire.

Lindsay Lohan

7. října 2006 v 20:28 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s life
LINDSAY LOHAN
Datum narození:02.07.1986
Místo narození:New York, USA
Znamení:Rak
Lindsay svou filmovou kariéru odstartovala filmem z produkce studia Walt Disney Pictures The Parent Trap (Past na rodiče),v roce 1998.Jejím dalším filmem se stala teenagerská komedie Freaky Friday (Mezi námi děvčaty) v roce 2003 a následovala další komedie Confessions of a Teenage Drama Queen (Zpověď královny střední školy) v roce 2004. Ale tím Lindsayina kariéra ani zdaleka nekončí.V temtýž roce natočila ještě komedii Mean girls (Protivný sprostý holky) a jejím posledním teenagerským filmem se stal v roce 2005 Herbie:Fully Loaded (Můj auťák Brouk). Momentálně na plátně září ve filmu Just my Luck,který by se do našich kin měl dostat někdy do konce roku.
Lindsay se věnuje také práci modelky a to už od tří let.Její hudební kariéra je další bod sám o sobě. V roce 2004 vydala album Speak,kde bodovala singly Rumors a Over.O rok později pak vydala další album s názvem A Little Personal.Také nazpívala některé písně k soudtrackům svých filmů:např: v Confessions of a Teenage Drama Queen písně That Gitl nebo ve Freaky Friday písně Ultimate a Take Me Away.

Hilary Duff

7. října 2006 v 20:03 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-clanky
HILARY DUFF
Datum narození:28.09.1987
Místo narození:Houston, USA
Znamení:Váhy
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane(2002), později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Moderní Popelka) a dokonce zapracovala i na hudební kariéře.Tentýž rok,totiž vyšlo i album Hilary Duff.V roce 2005 natočila další filmy a sice pokračování trháku Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2),The Perfect Man(Pan Božský) a vydala další album Most Wanted! Právě teď se v amerických kinech promítá její další,nejnovější film a to Material Girls.