Hilary Duff

7. října 2006 v 20:03 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-clanky
HILARY DUFF
Datum narození:28.09.1987
Místo narození:Houston, USA
Znamení:Váhy
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane(2002), později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Moderní Popelka) a dokonce zapracovala i na hudební kariéře.Tentýž rok,totiž vyšlo i album Hilary Duff.V roce 2005 natočila další filmy a sice pokračování trháku Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2),The Perfect Man(Pan Božský) a vydala další album Most Wanted! Právě teď se v amerických kinech promítá její další,nejnovější film a to Material Girls.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hallo hallo | 30. prosince 2007 v 16:21 | Reagovat

hallo my name is sara i am you`r biggest fan.

the biggest kiss yo`r fan sara

2 Petula Petula | Web | 2. února 2008 v 16:26 | Reagovat

ahojek super blog nechceš spřátelit??!

3 Terri Terri | Web | 6. července 2008 v 20:05 | Reagovat

Hil is the best!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama