Listopad 2006

Na obálce Bravo Girl!

28. listopadu 2006 v 10:24 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Hilary na obálce časopisu Bravo Girl! z 23.11.2006 podle mě je to náádherná photečka

Shoot pro magazín Seventeen

28. listopadu 2006 v 10:14 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Photoshoot pro magazín Seventeen

Můj banner

24. listopadu 2006 v 21:23 | girls-stars as. Hilary |  Moje ikonky

Britney Spears

23. listopadu 2006 v 20:53 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Britney Jean Spears se narodila 2.12.1981 v Kentwoodu, Louisiana, USA ve znamení střelce.Britney je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou Jamie Lynn strávila Britney několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.

V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy.Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu.Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember", kde vystupuje sama za sebe. Novější albem je "In The Zone" (2003) a nejnovějším My Prerogrative (2004) na kterém bodovala zejména se singlem Everytime.Dnes je Britney matkou dvou synů a právě se rozvádí se svým manželem Kevidem Federlinem.

Teri Hatcher

21. listopadu 2006 v 10:32 | girls-stars as. Hilary |  Hatcher, Teri
Teri Hatcher se narodila 8.12.1964 v Sunnyvale,Kalifornii,USA ve znamení střelce.
Její otec byl fyzik a matka se zabývala informatikou. Původně se chtěla věnovat matematice a technickým oborům, ale zájem o divadlo zcela změnil její záměry. Nedokončila technickou školu De Anza College a studovala herectví v American Conservatory Theater.

Nejprve se živila jako tanečnice v San Franciscu, než se začala objevovat jako host v řadě TV seriálů, např. Capitol, L.A. Law (Právo v Los Angeles - ČTV), Star Trek: The Next Generation (Star Trek: Nová generace - ČTV), Quantum Leap (Kvantový skok), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), Seinfeld a Saturday Night Live.

Větší úlohy vytvořila v kriminálním seriálu MacGyver - ČTV (1986-90) a v komediálních seriálech The Love Boat (1985-86, Loď lásky), Karen's Song (1987, Karenina píseň) a Sunday Dinner (1991, Nedělní večeře). Velkou popularitu jí přinesla postava temperamentní Supermanovy snoubenky Lois Laneové v úspěšném seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman (1993- , Superman - ČTV), jehož jednu epizodu (It's a Small World After All) sama napsala.

Ve filmu se nejprve uplatnila ve vedlejších rolích v komediálním žánru. Ke zlepšení jejího postavení v Hollywoodu došlo v pol. 90. let, kdy vytvořila klíčové ženské postavy v komerčně úspěšných filmech: svůdná a nebezpečná femme fatale Claudette, žena šéfa narkomafie (Eric Roberts), v kriminálním dramatu Neběští vězni (r. Ph. Joanou); špičková sportovkyně Becky, která se připlete do řemesla nájemným vrahům, v gangsterské komedii Drsný a drsnější (r. J. Herzfeld).

Dále jako Paris Carverová, manželka zlodušského mediálního magnáta (Jonathan Pryce) a bývalá milenka Jamese Bonda (Pierce Brosnan), ve špionážní komedii Zítřek nikdy neumírá (r. R. Spottiswoode). Poprvé byla T. H. provdána za sportovního trenéra Marcuse Leitholda (1988-90) a jejím druhým manželem je od 1994 herec Jon Tenney, s nímž má dceru Rose Emerson. Dnes ji můžeme vídat na televizních obrazovkách v populárním seriálu Zoufalé manželky.

Návštěvní kniha

19. listopadu 2006 v 19:51 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu

NEW DESIGN!

19. listopadu 2006 v 19:30 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Udělala jsem pro vás nový design,tak kdyžtak pište,jak se vám líbí.Chci jen říct,že u Lindsay Lohan rubriku Jak šel čas...dodělám někdy jindy,protože nestíhám,jen jsem přidala Návštěvní knihu,,tam pište o spřátelování atd....tak se mějte zlatíška...Hilary

Jak jde čas....

5. listopadu 2006 v 19:59 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s life
Červenec 1998-Takhle vypadala dvanáctiletá Lindsay na premiéře svého prvního většího filmu Past na rodiče (The Parent Trap)
Březen 2002-Takhle vypadala o čtyři roky později.Z malé Lindsay se už tehdy klubala velká slečna.V tomhle ležérním oblečení se objevila na premiéře filmu Doba Ledová (Ice Age)
2003-Už jako velká slečna se objevila Lindsay v roce 2003 na premiéře svého filmu Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) se světle hnědými vlasy a blond melírem.
2004-Jako zrzka v tyrkysových šatech se Lindsay objevila v roce 2004 na premiéře svého filmu Protivný sprostý holky (Mean Girls).
2005-V červenci 2005 se na předávání cen MTV objevila peroxidová blondýna Lindsay (podle mě je to strašný).
2006-v květnu 2006 přišla na premiéru svého nového filmu ,,Just My Luck" jako elegantní brunetka.

Sestry Olsenovy

4. listopadu 2006 v 21:40 | girls-stars as. Hilary |  Olsen twins
Sestry Olsenovy (Mary-Kate a Ashley Fuller) se narodily 13.června 1986 v Californii ve znamení blíženců.Jejich straší bratr se jmenuje Trent Williams,mladší sestra Elizabeth.Nevlastní sourozenci se jmenují Tailor a Jake.Ashley má ráda jógu,Mary-Kate zase ráda jezdí na koni,Přestože jsou si sestry velmi podobné,nejsou to jednovaječná dvojčata:Ashley má kulatější obličej a větší oči.Holky mají rády italskou kuchyni a mražený pudink.Nejhorší pro sestry byl rok 1996,bylo jim 9 a jejich rodiče se rozváděli. Ale teď holky s úsměvem říkají: ,,Teď jsou naši rodiče šťastní,tím pádem jsme šťasné i my dvě."
Hvězdná kariéra dvojčat začala,když se v 9 měsících dělily o roli sladkého batolete Michelle Tanner v seriálu Plný dům.Od té doby uplynulo mnoho let a popularita sester rostla.Natočily spoustu filmů:
1992-To Grandmother´s House We Go
1993-Double,Double,Toil And Trouble (Měsíční kámen)
1995-Malé dohazovačky (It Takes Two)
1995-How The West Was Fun
1998-Táta z Billboardu (Billboard Dad)
1999-Výlet do Paříže (Passport To Paris)
1999-Gólová výměna (Switching Goals)
2000-Sestry v akci (Our Lips Are Sealed)
2001-Sestry v Londýně (Winning London)
2001-Sestry na Bahanách (Holiday In The Sun)
2002-První jízda (Getting There)
2002-Výlet do Říma (When in Rome)
2003-Výzva (The Challenge)
2004-Jeden den v New Yorku (New York Minute)
Tím jejich kariéra rozhodně nekončí.Výrobky sester Olsenových (panenky,knihy,povlečení,kosmetika,cédéčka,oblečení ad.) lámou rekordy v prodeji.A i přes to všechno,svou slávu,tučná konta v bance,jsou neustále těmi milými holkami.