Březen 2007

Letuška první třídy (View from the Top) + photos

31. března 2007 v 10:54 | girls-stars as. Hilary |  Filmy
Donna Jensen /Gwyneth Paltrow/ žije stejný život jako její vrstevnice z městečka Silver springs. Netouží ovšem po ničem jiném než po tom, vypadnout z rodného hnízda a nebýt jako její matka - bývalá exotická tanečnice, která si život zkazila sérií neúspěšných partnerských svazků.

Jednoho večera, když si připadá úplně na dně, Donna v televizi uvidí rozhovor se Sally Westonovou - oslnivou zralou ženou, která našla smysl svého života jako letuška. Donna neváhá ani okamžik a vyrazí dobýt svět.

Malá letecká společnost Sierra Airlines se však ukáže být jen potvrzením skutečnosti, že by se nikdo neměl smířit s kompromisy. Lety z Fresna a zpět v trapné sexy uniformě Donně brzy začnou připadat přiliš přízemní, i když v kolegyni Sherry se domnívá najít opravdovou kamarádku. Dívčiným cílem se stává velká, prosperující společnost Royalty Airlines provozující mezinárodní lety na špičkové úrovni.

Absolvovat přijímací řízení a náročný výcvik není žádná zábava, Donna se však drží svého snu. Kariéra letušky v 1. třídě - a to potvrzuje i zkušená veteránka Westonová, která se ambiciózní dívky ujme - ovšem předpokládá nechat dole na zemi celý soukromý život. A to i včetně sympatického, opravdově zamilovaného studenta práv Tima Stewarta…..
Motto: Nepřestávej, dokud nedosáhneš vrcholu!
Typ filmu: romantická komedie
Rok výroby: 2003
Režie: Bruno Barreto
Dále hrají: Stephen Tobolowsky , Christina Applegate , Mark Ruffalo , Candice Bergen , Kelly Preston , Rob Lowe , Marc Blucas , Wayne Federman , Payton Miller , Gavin Fink , Chad Everett , Roark Critchlow , Frank Novack , Andrew Chitko , Joshua Malina , Jon Polito , John Francis Daley , Jorge R. Hernandez , Duane King , Emile Ohayon , Frederick Coffin , Daniel Raymont
Fotečky

SONB!

29. března 2007 v 20:03 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Soutěž o nej blog.Zapojila jsem se do soutěže,tak kdyžtak hlasujte TADY!

Ještě fotky z filmu Dům voskových figurín

29. března 2007 v 11:10 | girls-stars as. Hilary |  Filmy
Další fotečky
Paris Hilton

Dům voskových figurín (House of Wax) + photos

28. března 2007 v 11:04 | girls-stars as. Hilary |  Filmy
Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea se bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce - Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ...
Motto: Chytit. Zabít. Vystavit.
Typ filmu: Horor
Rok výroby: 2005
Hrají: Jared Padalecki , Paris Hilton , Elisha Cuthbert , Chad Michael Murray , Brian Van Holt , Robert Ri'chard , Dragicia Debert , Damon Herriman
+Photosky

Pravá blondýnka (Legally Blonde) + photos

27. března 2007 v 10:15 | girls-stars as. Hilary |  Filmy
Elle Woods /Reese Witherspoon/ je typická blondýnka! Růžová Barbína non plus ultra. Má všechno: je prezidentkou dívčího spolku Hawaiian Tropic, Miss červen ve školním kalendáři, je populární, rozhodně netrpí nedostatkem a především. je obdařena přírodní blond hřívou. Chodí s pohledným spolužákem Warnerem Huntingtonem III. /Matthew Davis/, a nepřeje si nic jiného, než být paní Huntingtonovou III. Jenže on má jiné plány: musí studovat Harvard a stát se právníkem! Co s naivní blondýnou! Řekne jí: "Hodlám být senátorem, proto potřebuji Jackie, ne Marilyn". a na studiích si nabalí samozřejmě seriózní tmavovlásku Vivian /Selma Blair/. Elle má zlomené srdce, ale jen tak se nevzdá. Přihlásí se také na Harvard a zrovna na práva, jen aby mu dokázala, že to také zvládne. Ona, která se vyzná daleko spíš v módě, společenské rubrice novin a organizaci party než v teorii státu a práva nebo ve finesách formální logiky. Jenže studium na elitní univerzitě není procházka růžovou alejí. Tam, kde jiní uspějí díky buď asketickému studiu, vrozené genialitě nebo i díky vlivnému tatínkovi, boduje nakonec Elle - ovšem až po mnoha docela pro ni trapných, pro diváky ale úsměvných karambolech - originálně svým přirozeným rozumem, šarmem, nedostatkem zbytečného respektu a schopností vyhmátnout klíčový detail. A v standardních životních situacích se Elle vyzná lépe než kolegové - budoucí intelektuální elita.
Překvapivě vtipná komedie "Pravá blondýna" je celovečerním filmovým debutem režiséra Roberta Luketice. Na paškál si bere předsudek o jednoduchosti a "jednoúčelovosti" blondýnek.
Nadějná mladá herečka Reese Witherspoon předvedla koncert v přeměně z naivní blondýnky v emancipovanou mladou dámu. Další mladý talent Matthew Davis je příslibem nastupujíci mladé "Holywoodské" generace.
Film získal cenu amerických teenagerů jako "Nejlepší film léta" v roce 2001 a porazil takové soupeře jako je Shrek a Zlatíčka pro každého.
Motto:Letos letí blondýnky, ale pozor.
Typ filmu:komedie
Rok výroby:2001
Režie:Robert Luketic
+ Fotečky

Keira´s birthday!

26. března 2007 v 15:40 | girls-stars as. Hilary |  Knightley, Keira
Dneska slaví své 22. narozeniny herečka Keira Knightley,takže blahopřejeme!

Mischa x Pink

24. března 2007 v 9:10 | girls-stars as. Hilary |  Stejný vohoz!
Tentokrát si stejné šaty zvolily Mischa Barton a Pink,ale každá v jiných barvách.Co myslíte?
BTW:Já si myslím,že více sluší Mische.

Jesse McCartney & Richie Stringini

24. března 2007 v 9:00 | girls-stars as. Hilary |  Podoby
V Americe si je prý dost pletou,mě to teda skoro vůbec nepřijde,že jsou si podobní,ale teď jsem našla fotku,kde je Richie Jessemu váně dost podobný.Co myslíte?

Richie Stringini & Chris Watrin

23. března 2007 v 22:19 | girls-stars as. Hilary |  Podoby
Musím se přiznat,že dokud jsem US5 ,,nežrala" tak jako teď,tak se mi ti dva dost pletli ,ale teď už je poznám :-)

A ještě jedna fotomontáž

23. března 2007 v 22:11 | girls-stars as. Hilary |  My Graphix
Amanda Bynes v těle Hilary Duff
A jak to má vypadat?

Další fotomontáž

23. března 2007 v 22:08 | girls-stars as. Hilary |  My Graphix
Alyssa Milano v těle Rose McGowan
A jak to má vypadat? :-)

Šaty v Čarodějkách

23. března 2007 v 21:56 | girls-stars as. Hilary |  Milano, Alyssa
Šaty,které si Alysska oblékla na promofotky k 8. sérii Charmed

Reese´s birthday!

23. března 2007 v 21:52 | girls-stars as. Hilary |  Witherspoon, Reese
Včera slavila svoje 31. narozeniny herečka Reese Witherspoon. Tímto jí opožděně gratulujeme!

6.vzhled

21. března 2007 v 20:05 | girls-stars as. Hilary |  Předchozí vzhledy
Když už nepřidávám ty články,rozhodla jsem se,že na první jarní den změním vzhled a tak ho tady máte.Holly Marii Combs.Předchozí design,o který jde,byl s Chrisem Watrinem a Chrisem Richiem Stringinim a vydržel tady celkem dlouho 16.února - 21.března 2007.A tady ho můžete skouknout.No mě se hrozně líbil,ale už to chtělo změnu :-*

Omluva

20. března 2007 v 10:31 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Tak v první řadě vám patří moje obrovská omluva,že nic nepřidávám,ale opravdu nestíhám.Díky,že však pořád navštěvujete blog a já se ty články pokusím co nejdříve nahravit :-*

Šaty v Charmed

12. března 2007 v 19:44 | girls-stars as. Hilary |  McGowan, Rose
Šaty z proma k 8.sérii

Hustá fotomontáž Gwyn :-)))

11. března 2007 v 19:25 | girls-stars as. Hilary |  Paltrow, Gwyneth
Gwyneth now :-*
Jak asi bude Gwyn vypadat??? :-)))

Gwyneth Paltrow

11. března 2007 v 18:14 | girls-stars as. Hilary |  Paltrow, Gwyneth
Gwyneth Kate Paltrow 28.9.1973 se narodila v Los Angeles jako dcera herečky, Blythe Danner (držitelka Oscara) a producenta/režiséra Bruce Paltrowa (zemřel v roce 2002). Již od svých pěti let se začala objevovat po boku své matky v malých divadelních rolích. Když jí bylo 11 let celá rodina se přestěhovala do Massachusetts, kde její otec začal režírovat divadelní představení a kde začínala její herecká kariéra.Práce rodičů Gwyneth velmi ovlivnila. Odmaturovala na Spence School a pak odešla studovat antropologii na Kalifornskou univerzitu předtím, než se rozhodla začít kariéru herečky.

Filmovým debutem byla role ve filmovém muzikálu Křik (1991). Ve stejném roce ještě hrála mladou Wendy ve Spielbergově filmu Hook. O dva roky později udělala významný dojem ve filmu Flesh and Bone (Kost a kůže) . Dále získala malinkou, ale nezapomenutelnou roli v Mrs. Parker and the Vicious Circle (Mrs. Parker a začarovaný kruh- 1994) a Jefferson in Paris (Jefferson v Paříži - 1995)

Opravdová sláva přišla, když natočila thriller Sedm (Seven), kde si zahrála maličkou roli po boku Brada Pita jako jeho žena. Nebyla to jen ta role co ji proslavila, ale mnohem více pozornosti se věnovalo její známosti s Bradem Pittem. Hereckým úspěchem byla také hlavní role ve filmové adaptaci románu Jane Austin- Emma (1996). Za tento snímek a její dokonalý britský akcent se jí dostalo velkého uznání. Ještě ten stejný rok si zahrála ve dvou filmech: The Pallbearer (Tajemný telefon) a Hard Eight, Sydney (Gambler).

Následně natočila filmy jako Great Expectations (Velké naděje), Sliding Doors (Srdcová sedma) a A Perfect Murder (Dokonalá vražda) . Nepochybně nejúspěšnější byla romantické komedii Shakespeare in Love (Zamilovaný Shakespeare), za který získala Zlatý Glóbus, cenu Screen Actors Gild Award i Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli. Díky těmto oceněním se z Gwyneth stala opravdová hvězdu. Dalším filmem byl The Talented Mr. Ripley (Talentovaný pan Ripley), který si dělal také zálusk na Oscara , ale nakonec jej nezískal. Komedii Duets, režíroval Gwynethin otec Bruce Paltrow.
Roku 2003 si zahrála ve skvělé komedii View from the top (Letuška první třídy) a 2005 ve filmu Proof (Důkaz) , který vypráví působivý příběh mladé ženy Catherine (Gwyneth), kterou pronásleduje minulost jejího otce (Anthony Hopkins) a stíny její vlastní budoucnosti; Důkaz odhaluje spojení mezi genialitou a šílenstvím, křehký vztah mezi otci a dcerami a podstatu pravdy a rodiny.
Momentálně natáčí nové filmy a věnuje se svým dětem : dceři Apple Blythe Alison (13.5.2004) a synovi Mosesovi,které má se svým manželem Chrisem Martinem (zpěvák skupiny Coldplay).

Diplom za bleskajdu!

11. března 2007 v 17:53 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Za tenhle nádherný diplom děkuju Davidovi a jeho krásnému bločku grapefruit.blog.cz

blend Lindsay

9. března 2007 v 21:13 | girls-stars as. Hilary |  My Graphix
Tak jsem se nudila a nevěděla coby.Chtěla jsem dělat blend z Richiem (US5),ale nebyly potřebný fotky a tak jsem udělala s Lindsay Lohan.Je to taková koláž,podle mě celkem povedená a myslím,že by se dala použít i jako záhlaví :-)