Září 2007

Blend s Charmed

30. září 2007 v 6:11 | girls-stars as. Hilary |  My Graphix
Tohle je opravdu blendík. Je takový jednoduchý a je tvořen z fotek z epizody, kdy se loučí Leo. Proto je taky laděný do černé.
Název: Vaya con Leos (8x10)
Autor: by me (Hilary :-)
Please, don´t copy without tag!

Osudové léto - 4.díl

29. září 2007 v 6:09 | girls-stars as. Hilary |  My Fan Fiction - US5
A mám tady pro vás už 4. pokračování povídky o US5. Tak have a fun :-D
... V tom najednou přiběhne Chris. Celý udýchaný mě popadne za rameno a zvedne si moji hlavu k svým očím. Stydím se za své slzy. ....
,,Richie se moc omlouvá, ale postihla ho nějaká chřipka nebo co, tak mě poslal. Chudák! Má se léčit a při tom je zase nemocný." S Chrisem jsem strávila moc hezké odpoledne, ale nebylo to ono. Pořád jsem myslela na Richieho a to jsem taky Chrisovi musela říct. ,,Bylo to vážně fajn odpoledne, ale musím neustále myslet na Richieho. Promiň." Smutně s usměje. ,,Já vím." A s tímhle se rozloučíme. Přestože jsem si nic nedomluvila, neustále chodím do té samé cukrárny v ten samý čas a čekám, vlastně doufám, že se Richie objeví. Po čtyřech dnech jsem se konečně dočkala. Seděla jsem zády ke vchodu. V tom ke mně někdo přišel a zakryl mi rukama oči. Vtiskl mi bratrskou pusu na čelo. Roztřásla jsem se. Vstala jsem a otočila se k němu. Usmál se, ale rychle zase zvážněl. ,,Myslím, že jsem se do tebe zamiloval. Celou tu dobu jsem na tebe musel myslet a žárlil na Chrise, že mohl být s tebou," šeptnul mi … No kdo by mu odolal. Odhodlala jsem se, přivinula se k němu a políbila ho. Strávila jsem s ním skvělé odpoledne, večer a vlastně celý zbytek pobytu. Loučení bylo hrozně těžké. ,,Napíšu ti…" sliboval, ale já nevěděla jestli tomu věřit. I kdyby mi napsal, nevím, k čemu by mi to bylo. Já jsem z Česka, on žije v Německu. On je hvězda a já jen obyčejná holka … a takhle bych mohla pokračovat ještě dlouho. Přesto jsem mohla alespoň snít a vzpomínat na společné chvíle. Naposledy jsme se políbili a já se pak už jen mohla dívat, jak mi mává a mizí z dohledu. Přestože jsem si myšlenky na něj zakazovala, myslela jsem na něj snad tím víc. Na všechny plakáty se dívala s láskou a líbala je na noc. Myslela jsem, že jsem se zcvokla. A taky to byla pravda. Zcvokla jsem se. Do Richieho. Kámoškám jsem ukázala fotky i podpísek, ale neřekla jsem jim nic o našem prázdninovém vztahu ani o tom, jak moc ho mám ráda a trápím se. Stejně by mi nevěřily. Chjo! Když se neozval ani po dvou týdnech, přestávala jsem pomalu doufat. V pátek mě probudilo nějaké zvonění. Zvonek, uvědomila jsem si. Ale kdo by to byl tak brzo. Naši jsou v práci … že by … dávala jsem si naděje… a letěla ke dveřím. "Richie!" vykřikla jsem.

Hilary´s birthday

28. září 2007 v 10:04 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-clanky
Dneska slaví moje zlatíško Hilary svoje 20. narozeniny, nádherné číslo. Tak jí přeju, ať má co nejdéle úspěchy ve filmu i hudbě a ať si najde nějakého vhodného přítele, který ji neopustí kvůli putomé anorektické fifleně. Takže Hilary, všechno nej ...

Rachel´s favourite bag

28. září 2007 v 7:06 | girls-stars as. Hilary |  Bilson, Rachel
Rachel si nejspíš taky oblíbila nějakou tašku, kterou v poslední době tahá všude sebou. A jak už jsem se zmiňovala u Cameron, má pravdu ... velké tašky jsou teď v módě ;-)

Nebudu tady ...

27. září 2007 v 6:01 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Na ten prodloužený víkend nebudu doma. Už dneska odjíždím s kámioškou na chatu, takže nebudu moct přidávat na blogís. Přednastavila jsem vám alespoň na každý den jeden článek a to: něco z mojí grafiky, nějaké drobnosti a hlavně další část příběhu Osudová dovolená. Doufám, že mi to odpustíte a zase v neděli nebo v pondělí, už vám na blogík normálně něco přidám. Takže bye, bye

Cameron´s favourite bag

27. září 2007 v 5:56 | girls-stars as. Hilary |  Diaz, Cameron
Cameron má asi vážně spousty tašek, protože tady je další, se kterou se vyskytuje poměrně často. Však Cam ví, že velké tašky jsou holt v módě ;-)

Fotky Comic-Con International - Day One

24. září 2007 v 11:14 | girls-stars as. Hilary |  Bell, Kristen
Z roku 2007 a Kristen na nich vypadá hezky ... jako vždycky :-*

Fotky z Knotts Berry Farm - Panning for Gold

24. září 2007 v 11:05 | girls-stars as. Hilary |  JoJo
JoJo byla 11.6.2007 na farmě Knottse Berryho a moc jí to tam slušelo ;-)

Fotky 14's Back To School Shopping Spree

24. září 2007 v 10:57 | girls-stars as. Hilary |  JoJo
A tady je JoJo na nákupech :-P

Fashion 18 Photoshoot

24. září 2007 v 10:49 | girls-stars as. Hilary |  Simpson-Wentz, Ashlee
Tenhle photoshoot je celkem pěkný, ale Ash to více sluší jako blondýnce. Mno, ani nebude moc starý, myslim, můj zdroj neměl rok ;-)

Photoshoot Mary Ellen Matthews

24. září 2007 v 10:35 | girls-stars as. Hilary |  Olsen twins
Tenhle moc hezký photoshoto pochází z roku 2004.

Photoshooting pro reklamu

22. září 2007 v 18:43 | girls-stars as. Hilary |  US5
Tento nádherný photoshoot byl použit jako reklamní shot na nějaké mp3 & mp4 přehrávače. Ale je úžasnej ... mě se strašně líbí ;-)

Britney v seriálu

22. září 2007 v 18:42 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Britney snad konečně svítá na lepší časy. Nepovedený hudební comeback i prohraná bitva o opatrovnictví dětí je zapomenuta díky lukrativní nabídce od televizní stanice NBC, která jí nabídla hlavní roli v připravovaném televizním sitcomu. Ten by se měl stát v příštím roce hlavním diváckým magnetem. Britney by si zahrála po boku úspěšného seriálového herce Matthew Perryho, který je znám hlavně díky celosvětově úspěšnému seriálu Přátelé.
Jak uvedl člověk z vedení NBC, televize má o zpěvačku zájem hlavně kvůli jejímu pohnutému osudu. "Britney má strašně zajímavý životní příběh, který dojímá diváky celého světa. Věříme proto, že její obsazení pro nás bude velkým přínosem," doufá televizní magnát. "Její role je definována jako role hezké dívky, která za určitých podmínek bude na oko hrát manželku úspěšného byznysmena, aby dosáhl povýšení," upřesnil děj nového televizního trháku.

Wallpaper s Lindsay & Herbiem

22. září 2007 v 10:23 | girls-stars as. Hilary |  My Graphix
Jak napovídá název, mám tady další svoji tvorbu. Tentokrát je to wallpaper (konečně něco jiného něž blendozáhlavko :-D) a je tvořen z fotek z Lindsayinýho filmu Herbie : Fully Loaded (Můj auťák Brouk), tak se vám snad bude líbit. Kdybyste ho chtěli dát na svůj blogík, písněte pls komentík ... Thx ;-)
P.S. Ten wall byl moc velký, tak jsem ho musela uložit na free image hosting, doufám, že vám to nevadí :-)
Náhled:

Nej šaty 2007

21. září 2007 v 19:50 | girls-stars as. Hilary |  Diaz, Cameron
Tyhle šaty rovněž patří k nejkrásnějším šatům roku.
BTW: Myslím, že jsou krásné a Cam moc sluší ... akorát bych zvolila jiné doplňky, ne tyrkysové, ale to už je každého věc ;-)

2007 - Šaty roku

21. září 2007 v 19:40 | girls-stars as. Hilary |  Barrymore, Drew
Tyhle šaty patří taky k nejkrásnějším šatům roku 2007. Drew je měla na sobě v The Late Show.
BTW: Jako rusovlásce jí tyhle šaty hrozně sluší a mě se líbí jako i normálně ;-)

Šaty roku 2007

21. září 2007 v 19:35 | girls-stars as. Hilary |  Witherspoon, Reese
Je to tak. Tyhlety šaty patří k 15 nejkrásnějším šatům roku 2007. Jsou od návrhářky Niny Ricci a Reese je měla na předávání Zlatých glóbů (Golden Globes).
BTW: Mno, teda mě osobně se ty šaty moc nelíběj, ale záleží na vkusu.

Soud konečně rozhodl ...

21. září 2007 v 19:20 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Ex-manželé Britney Spears a Kevin Federline odcházeli od soudu s pořádně těžkou hlavou. Soudce Scott M. Gordon jim totiž přednesl seznam pravidel, kterými se musejí řídit, pokud nechtějí přijít o své dva syny. Soudce, který je proslulý svou přísností, měl původně rozhodnout, která z nesvářených stran dostane děti do péče. Dospěl ale ke zjištění, že ani jeden z bývalých manželů nevykazuje potřebné rodičovské schopnosti. Proto se jim rozhodl sepsat nařízení, která je mají dovést k větší zodpovědnosti ohledně svěřených osob.
V pravidlech stojí:
1) Nesmíte s dětmi vycestovat ze země bez písemného souhlasu toho druhého
2) Nesmíte do tisku vydávat nactiutrhačná a pomlouvačná prohlášení o tom druhém
3) Musíte projít školením pro rodiče pod názvem Rodičovství bez konfliktů
4) Nesmíte své děti fyzicky trestat
5) Musíte společně chodit do rodičovské poradny
6) Nesmíte požívat alkohol ani lékařsky nepředepsaná léčiva dvanáct hodin před opatrováním dětí
7) Pokud zaměstnáte chůvu, musí mít kurz první pomoci
Zatímco Kevinovi stačí splnit těchto sedm bodů, Britney dostala kvůli svému excentrickému chování seznam o poznání delší. Aby mohla se svým ex-manželem sdílet opatrovnictví o své děti musí navíc:
8) Jednou týdně navíc navštěvovat rodičovskou poradnu k prokázání rodičovských schopností
9) Scházet se s rodičovským poradcem na osm hodin týdně, aby sepsal podrobnou zprávu o jejích rodičovských schopnostech
10) Každý týden podstupovat test na přítomnost drog a alkoholu v krvi
Sám soudce Gordon k neobvykle drsným pravidlům řekl: "Raději dám děti do dětského domova, než aby jim jakýmkoli způsobem ublížili jejich vlastní rodiče. Oba dva budu bedlivě sledovat, jak si s těmito pravidly poradí."

Za bleskajdu

21. září 2007 v 19:03 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Za tenhle úžasnej diplomek děkuju moc tomuto blogísku a jeho majitelce. Je fakt nádhernej ;-)

Mischino faux-pas

18. září 2007 v 18:53 | girls-stars as. Hilary |  Barton, Mischa
Zdá se, že další z mladých hvězdiček nezná jiný způsob, jak na sebe upozornit, než skrze svá prsa. Kdyby se sečetlo, kolikrát už Mischa na veřejnosti ukázala své vnady, možná by předehnala i Paris Hilton, která se také specializuje na tuto oblast. Minulý týden se ale Mische podařilo opravdové faux-pas. Vystavovat své bradavky totiž přišla na dětskou charitativní akci. Nešlo sice o příliš výstřední oděv, ze kterého by vypadl celý hrudník, nicméně všichni přítomní se shodli, že ač to Mische slušelo, na dětskou akci by přeci jen měla přijít v decentnějším oblečení.
Pokud chcete vidět fotky, klikněte na Celý článek ...