Říjen 2007

Vote for me!!!

16. října 2007 v 20:01 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Pokud se vám líbí můj blog, hlasujte prosím pro mě TADY. Jsem tam jako 26. girls-stars. Děkuju za hlásky ;-)

Nový člen US5!

16. října 2007 v 19:59 | girls-stars as. Hilary |  US5
US5 mají new člena!!! Je to 15-ti letý Vincent. Na castingu zpíval písničku od Justina Timberlaka What goes around .
Scany z Německýho Brava:
BTW: US5 is don´t US5 without Mikel and with Vincent. Mikel, please come Back!!!

A další diplomek ...

16. října 2007 v 19:51 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
A o5 je od bločku emoeli ... děkuju :-*

Pouze jedna noc týdně ...

15. října 2007 v 11:03 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Zoufalá Brit má možnost vídat své dva syny Seana Prestona a Jaydena Jamese pouze v soudem stanovenou dobu a pod dohledem pracovníka z oddělení péče o dítě. O děti přišla kvůli prohranému soudnímu sporu o jejich opatrovnictví ve prospěch ex-manžela Kevina Federlina. Nyní však slaví malé vítězství, když si u soudce vymohla jednu noc týdně. Zpěvačka vznesla prostřednictvím své advokátky Anne Kileyové u soudního zmocněnce Scotta Gordona speciální žádost o možnost pobývat s dětmi přes noc, protože jsou na to děti zvyklé a absence matky by mohla poškodit jejich duševní vývoj.
"Sean s Jaydenem svou matku bolestně postrádají, pobyt u otce jim neprospívá. Požadujeme, aby s nimi Britney mohla být alespoň přes noc," uvedla Kileyová před soudem. Soudní zmocněnec nakonec zpěvačce přiznal jednu noc týdně, čímž jí udělal obrovskou radost i kvůli tomu, že soudní dozor při jejích nočních návštěvách bude zajišťovat její vlastní matka Lynne Spears.

Rozvedená ....

15. října 2007 v 11:00 | girls-stars as. Hilary |  Witherspoon, Reese
Další z hollywoodských manželství, které se několik let zdálo být pevným ostrůvkem jistoty v Hollywoodu, skončilo. Vztah byl v troskách poslední rok. Herečka Reese Witherspoon, byla minulý týden oficiálně rozvedena se svým mužem Ryanem Phillippem. O rozvod požádala v listopadu minulého roku a jako důvod uvedla nepřekonatelné rozdíly mezi ní a manželem. V manželství setrvali sedm let a mají osmiletou dceru a čtyřletého syna. V únoru 2007 se k sobě pokusili vrátit jen kvůli dětem, ale brzy zjistili, že tudy cesta bohužel nevede.
Je to škoda ... byli vážně pěkný pár :-/

Diplomek ...

15. října 2007 v 10:51 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
OK zase je všechno jinak, než si představuju ... mno nejsem ve škole, takže nedoopravím ty články, jsem nemocná, takže tady ani nemůžu makat ... jsem tu tajně mno . Ale abych to nezamluvila ... Získala jsem super diplomek od tohoto blogísku ... děkuju :-*

Diplom ;-)

14. října 2007 v 9:48 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Tenhle diplomek jsem dostala od toho blogísku ... a jeho skvělé majitelky Áji ... thx

Omluva ...

14. října 2007 v 9:44 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Já se moc omlouvám, že jsem teď vůbec nepřidávala žádné články, ale nejdřív byla nějaká chyba databáze na blog.cz a pak jsme měli doma návštěvu z Německa (výměňák) a ještě teď pojedu k babi, takže zase nic. Zítra ve škole zkusím doopravit ty galerie, co nejedou a pak už to bude všechno snad OK a já budu moc přidávat články :-)

Wallpaper s Richiem

8. října 2007 v 19:23 | girls-stars as. Hilary |  My Graphix
Mě ty wally nějak začaly bavit a tenhle se mi šíííleně líbí. Je zase na free hostingu, bcs je moc velkej. Pokud ho budete chtít použít, hoďte link ;-)
Název: Best Friend
Ft. Richie Stringini
By: Me
Náhled:

Moje žvásty ...

8. října 2007 v 19:19 | girls-stars as. Hilary
Dneska v informatice jsem vám sem chtěla přidat jako vždycky v pondělí nějaký fotky, ale nakonec jsem ztvrdla u toho, že jsem zpravovala a nahrávala sem fotky, které byly starší a nejely. Dostala jsem se ovšem pouze k článkům do dubna 2007, tak zbytek budu muset udělat ještě přístí týden, ptž doma se mi obrázky načítají hrozně pomalu. Tak díky za pochopení. Pa Hilary

Za bleskovku

8. října 2007 v 19:14 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Tohle jsem získala za bleskajdu od Valikk a tím pádem tohohle blogísku ... děkuju :-*

US5 nebo US4???

8. října 2007 v 19:07 | girls-stars as. Hilary |  US5
Je to oficiální! Michael končí s US5!
Mikel odešel od US5 z čistě "egoistických" důvodů. A to protože solová kariéra ho láká mnohem více než kariéra v US5. (Informace o tom, že mezi ostatní kluky nikdy nezapadl, byla pouho pouhá fáma!!)

Jay, Chris, Richie a Izzy v tuto chvíli nevědí jestli do skupiny přiberou "náhradu" za Mikela, ale to, že tato čtveřice se chystá pokračovat, je jisté.

Podle spekulacích posledních dnů již US5 a Triple- M uspořádali konkurz na pátého člena skupiny. Toto byla ale pouhá spekulace od Brava. US5 ani jejich managerství o ničem takovém nevědí.

Mikel se nechystá vystoupit na US5 In- Contol- Tour 2007. (Což pravděpodobně vysvětluje proč bylo tour o měsíc odloženo)

Britney jde na léčení ... zase!

8. října 2007 v 18:53 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Těžce zkoušená zpěvačka učinila jedno z mála rozumných rozhodnutí za posledních pár týdnů. Rozhodla se totiž znovu nastoupit do léčebny, kde se definitivně pokusí zbavit svých depresivních stavů, alkoholické a drogové závislosti. K nelehkému kroku se odhodlala poté, co jí bylo odebráno opatrovnictví jejích dvou synů Seana Prestona a Jaydena Jamese ve prospěch jejich otce, Kevina Federlina. Zpěvačka chce svým vstřícným jednáním dokázat soudci i svému okolí, že je svéprávný člověk schopný postarat se o své děti.
"Už mě nebaví věčně dokazovat, zda jsem závislá na alkoholu či nikoli, proto chci po absolvování léčby získat z léčebny certifikát, který bude mluvit sám za sebe," nechala se slyšet Britney, která může v současné době vídat své děti pouze pod dohledem soudem stanoveného úředníka z Péče o dítě. Newim, newim jestli to pro ni bude lehké po nedávném skandálu: Šance, že by se Brit neobjevila každý den na titulních stranách magazínů v souvislosti s nějakým skandálem, je zřejmě utopie. Objevil se totiž mladý muž, který tvrdí, že má natočené sexuální radovánky s touto zpěvačkou. Nejmenovaný osmadvacetiletý mladík se seznámil se slavnou divou během její letní dovolené na Havajských ostrovech. Rozžhavené slunce a pár drinků vykonalo své, takže roztoužený páreček brzy skončil na pokoji v luxusním apartmá hotelu Four Seasons. Britney by si letní úlet jistě odpustila, kdyby tušila, že pohledný mladík si kompromitující materiál natáčí na video a nebude se ho rozpakovat použít."Byl to jen obyčejný sex. Neproběhla žádná divočina nebo tak," nechal se slyšet pro magazín In Touch Weekly. "Myslel jsem, že sex s takovou hvězdou musí být něco výjimečného, ale byla to jen nudná půlhodinka. Prodám videonahrávku tomu, kdo mi zaplatí nejvyšší částku," tvrdí bez skrupulí člověk, který tím pošpiní zpěvačce již tak špatnou pověst.

Postavu mi závidí obézní ...

8. října 2007 v 18:46 | girls-stars as. Hilary |  Knightley, Keira
Takřka průsvitná herečka Keira Knightley se vehementně brání proti nařčení, že trpí anorexií. Tvrdí, že vlohy pro svou extrémně štíhlou postavu získala v genetické výbavě po rodičích, nikoli chorobným hladověním. Herečka tvrdí, že vlastně ani netuší, kolik váží, protože ji to nezajímá. "Nemám doma žádnou váhu, nepotřebuji ji. Pro mě jsou měřítkem šaty, do kterých se vejdu," prohlásila Keira, která při svém hvězdném povolání paradoxně nesnáší promenádu po rudém koberci. "Vždycky si připadám, jak opice v zoo. Všichni na mě koukají a pomlouvají mě," tvrdí trochu paranoidně s tím, že ji nesnáší především tlustí lidé. "Z anorexie mě podezírají především obézní lidé, kteří mi závidí, že můžu být přirozeně štíhlá a zároveň i zdravá," nechala se slyšet pro magazín Allure.

Ashlee´s birthday!

3. října 2007 v 19:49 | girls-stars as. Hilary |  Simpson-Wentz, Ashlee
Dneska slaví Ashlee Simpson své 23. narozeniny. Přeju jí hodně štěstí v hudební i herecké kariéře ... Tak Happy Birthday...

Ashley Olsen & Lindsay Lohan

3. října 2007 v 19:45 | girls-stars as. Hilary |  Podoby
Hejky, myslím, že Ash a Linds jsou si na těhle fotkách dost podobné ... Co si myslíte vy?

Strach o Brit ... ztratila děti!

3. října 2007 v 19:42 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Zpěvačka Britney Spears přišla ve sporu s bývalým manželem Kevinem Federlinem o poručnictví dětí. Soud rozhodl, že Federlinovi "budou svěřeny nezletilé děti do výhradní péče počínaje středou 3. října 2007 v poledne až do dalšího rozhodnutí soudu." Rozvod mezi Britney a Kevinem nabyl platnosti na konci července, ale o původně sdílené péči o dvouletého Seana Prestona a ročního Jaydena Jamese se začalo diskutovat až později.
18. září soud nařídil Britney Spears, aby se pravidelně podrobovala testům na alkohol a drogy. Scott Gordon, soudce losangeleského vyššího soudu, tehdy v uzavřeném slyšení řekl, že bývalá zpěvačka "často, návykově a takřka bez přestávky" užívá "kontrolované látky a alkohol." Měla se proto dvakrát týdně podrobit namátkovým kontrolám na přítomnost alkoholu či drog nebo léků na předpis.
Rodina Britney Spears se obává, že by si zpěvačka pod vlivem posledních událostí mohla sáhnout na život. Informoval o tom server Ananova. "Mám strach, že si pustím televizi a dozvím se, že je mrtvá," říká Chanda McGovert, zpěvaččina teta. Chanda také potvrdila, že její rodina požádala Britney, aby si na čas odpočinula od Los Angeles a vrátila se do rodného Kentwoodu v Louisianě. "Máme strach, že se to všechno vymkne kontrole. Místo toho, aby se vrátila k rodině, se opět vrací ke svým starým kamarádům, večírkům a drogám. A toho se bojíme. I jejích sebevražedných tendencí, kterých se stále nezbavila."

Diplomek for me ....

3. října 2007 v 19:28 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Tenhle super diplomek jsem získala za bleskajdu o Harry Potterovi na tomhle blogu a od jeho majitelky Áji ... :-*