Listopad 2007

Richie´s birthday!!!

28. listopadu 2007 v 10:22 | girls-stars as. Hilary |  US5
Dneska slaví své 19. narozeniny miláček skupiny US5 - Christopher Richard Stringini. Je mu už 19. Vzpomínám na začátek US5, kde byl jako patnáctiletý. Kde jsou ty časy...ale i tak ho milujuuuu a ze srdíčka mu přeju všechno nejlepší ...

Bude se vdávat?

27. listopadu 2007 v 20:16 | girls-stars as. Hilary |  Witherspoon, Reese
Ne! Reese odmítla nabídku k sňatku Jakea Gyllenhaala. Nechce se vdávat tak brzo po rozvodu (s Ryanem Philippem). Zdroj National Enquireru k tomu říká: "Pro Reese je příliš brzo, aby znovu pomýšlela na vdavky. Jakea šíleně miluje, ale rozvodové řízení skončilo v podstatě teď a ona se nechce do ničeho hnát, i kvůli svým dětem. Nechce, aby něco narušovalo jejich klid. Dlouho jí trvalo i než je Jakeovi představila, nechtěla, aby věděly, že jsou pár, dřív než si bude vztahem jistá." Oba herci se potkali při natáčení filmu Rendition (Unesený).
Reese s Jakem

Adoptuje čínská dvojčátka ...

27. listopadu 2007 v 20:14 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Britney byli před nedávnem doslova z náruče vyrváni synové Sean Preston a Jayden James, a byli předáni do trvalé péče jejich otci. Pusté místo ve svém srdci se rozhodla zaplnit velmi neobvyklým způsobem: adopcí šestiletých čínských dvojčat. Podle britského deníku News Of The World je Britney v poslední fázi jednání s adopční čínskou agenturou, která jí dvojčátka našla. "Zatímco v Americe je Britney považována za matku, která se není schopná o své děti postarat, jiné země na ni pohlížejí jako na finančně zabezpečenou celebritu, která je z hlediska adopce naprosto vhodná," uvedl zdroj z deníku. Dodal, že Britney již svůj boj o biologické děti vzdala, proto zatoužila po cizích dětech. Pokud však bude s adoptivními dětmi zacházet stejně jako s vlastními potomky, zřejmě se u ní dlouho neohřejí. Americké zákony totiž platí i pro rodiče osvojených dětí.

Krásná jen díky stylistům?

27. listopadu 2007 v 20:09 | girls-stars as. Hilary |  Rihanna
Kráse musí pomáhat i megahvězdy světového showbyznysu, třeba zvedací podprsenkou. Na udělování cen American Music Awards 2007 předstoupila Rihanna před fotografy v krátkých černých sexy šatech se zajímavě řešeným vrchním dílem. Úsporný, kamínky vyšívaný top s velkou mašlí odhalil nejen Rihannin bujný dekolt, ale také jakousi bandážovou podprsenku. Stylisté upevnili zpěvaččina ňadra speciální transparentní páskou, díky níž vypadala ještě pevnější a větší.

Paris v Číně

27. listopadu 2007 v 20:06 | girls-stars as. Hilary |  Paris-clanky
Paris přicestovala v úterý v noci do Číny, aby se tu 23. listopadu představila v pořadu MTV Style Awards. Zatímco jinde nad excentrickou americkou celebritou ohrnují nos, Číňané mají pro Paris slabost. Ta během návštěvy Číny ovšem zapomněla na své výstřelky a chová se jako slušně vychovaná mladá dáma. Navštívila mj. tradiční restauraci, pila typický čínský čaj a absolvovala i návštěvu trhu, kde si jako suvenýr zakoupila plyšového pandu. Všude ochotně a ráda pózuje fotografům. Překvapila jen tím, že se místo očekávaného Hiltonu, usadila v jiném hotelovém komplexu. Zřejmě dala před rodinnou značkou přednost krásnému výhledu, který poskytuje její luxusní apartmán v hotelu Hyatt.
S Čínskou fanynkou

Zac v klipu Vanessy Hudgens

24. listopadu 2007 v 16:28 | girls-stars as. Hilary |  Efron, Zac
Já miluju tuhle písničku a miluju to, jak Zac v tom klipu vypadá...ježiš, on je tady tak děsně cuuuute a k sežrání ;-) + nemusím dodávat, že je to klip jeho (bohužel :-P) přítelkyně a kolegyně z HSM Vanessy Anne Hudgens na písničku Say OK z jejího debutovýho alba V..

Zac v klipu Hope Partlow

23. listopadu 2007 v 18:09 | girls-stars as. Hilary |  Efron, Zac
Zac se objevil v klipu na písničku od Hope Partlow - Sick Inside. Tu zpěvačku jsem předtím neznala a ten klip jsem si pustila kvůli Zacovi, ale došla jsem k tomu, že ten song je fakticky dobrej... a Zac je tam tááák sladkej ... ještě takový mladý :-P

Diplom za bleskajdu :-)

22. listopadu 2007 v 22:19 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Tenhle diplom jsem získala za bleskajdu od Čechovky a jejího sqwělýho blogu + jsem s ní spřátelila a najdete ji pod Další spřátelené blogísky. A jinak děkuju moc :-)

Diplom for me :-)

22. listopadu 2007 v 22:04 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Tenhle diplomek jsem získala za bleskovku na sqwělym blogu :-) Tímto za něj děkuju jeho webmissce SiMuShQe.

Další skandál na povrchu! O TO přišla už ve 14!!!

22. listopadu 2007 v 21:58 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Není nad to, rozházet si to s právníky! To Britney fakt umí. Erik Ervin, její bývalý právník v rozhovoru pro US Weekly na zpěvačku prásknul, že prý měla první sex už ve čtrnácti letech, a to se svou dětskou láskou Reg Jonesem. Ale všechno později zapřela. Když se objevila na hudební scéně, tvrdila celému světu a hlavně americkým teenagerům, že je panna a chce jí zůstat až do svatby. Podle Ervina šlo jen o hodně šikovný marketingový tah, který měl pomoct odstartovat její kariéru. Sdílný právník není žádný sobec a tak se podělil i o další důležitou informaci. Vztah Britney s Justinem Timberlakem byl velmi, velmi důvěrným už od první schůzky. No fuj!
BTW: Teda, člověk fakt už neví, čemu má nebo nemá věřit ... lidi si navymýšlejí cokoli, bulvární plátky taky, tak co z těch všech žvástů je teda pravda????

Shoot k albu A little more personal

19. listopadu 2007 v 10:09 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s photos
Shoot pochází z roku 2005 a jsou to promofotky k albu A little more personal ... ty fotky jsou takové ... zvláštní mno :-)

Fotky z natáčení klipu k songu Lalalaj

18. listopadu 2007 v 20:55 | girls-stars as. Hilary |  Farna, Ewa
Naprosto cool fotky z natáčení nového videoklipu :-P Dobové kostýmy jsou fakt cool :-D

Novinky u Ewy

18. listopadu 2007 v 20:43 | girls-stars as. Hilary |  Farna, Ewa
Ewa už může pomýšlet na vdavky. Nedávno si vyzkoušela, jak by jí slušely bílé svatební šaty, a aby toho nebylo málo, na jednom koncertě byla obdarována svatební kyticí. "Dostala jsem ji ve Zlíně na koncertě Lucie Bílé. Přišla ke mně jedna fanynka a řekla jen: "Prosím," a podala mi opravdovou svatební kytku. Já se překvapením zmohla na odpověď: "Ano, beru." Turné Lucie Bílé, na kterém Ewa byl hostem, skončilo v úterý koncertem v Lucerně, ale Ewa s Lucií se při společné spolupráci ještě potkají. Zazpívají si na vánočním koncertě a brzy spolu začnou zkoušet muzikál Dáma s kaméliemi. Nyní si může trochu oddychnout. Na jaro potom chystá vlastní koncertní šňůru. "Školu nechci šidit, ale je pravda, že teď mám nějaké zameškané hodiny," přiznává. "Ale myslím, že společné vystupování s Lucií Bílou pro mě byla taky ohromná škola. A velká čest. Ona je můj největší vzor." Mnohonásobná zlatá slavice se s Ewou sblížila velmi rychle a dnes působí dojmem jedné rodiny. Přispívá k tomu i nadšení dvanáctiletého Luciina syna, Filipa. Ten se svým obdivem k Ewě nijak netají, ale ta má jasno. "Na kluky mám ještě času dost. A na sex taky," říká rázně.
Ewa ale jede dál především po své vlastní dráze. Kromě toho, že natočila polskou verzi své debutové desky Měls mě vůbec rád pod názvem Sam na sam a vydala desku Ticho "Řekla bych, že deska Ticho je tvrdší, než ta první, nahrála jsem ji už se svou kapelou a taky na něm mám trochu hlubší hlas," směje se. "A na duben a květen pak chystáme koncertní turné s velkou show v rockovém stylu, s různými světelnými efekty a podobně. Plánů mám hodně, ale samozřejmě musím taky chodit do školy!" , natočila další klip. Po Tichu představí tentokrát pomalejší písničku z nové desky s názvem Lalalaj. "
Režisér klipu David Beránek se nechal inspirovat záhadným textem písničky, který si napsala zpěvačka zčásti sama. Mluví se v něm o její touze podívat se do dob dávno minulých. V secesní vile u Berouna byla proto v den natáčení Ewa Farna k vidění poprvé a možná naposledy v dobových kostýmech. Jedny podobné šaty ale určitě jednou oblékne - svatební. "V bílých šatech jsem si připadala jako nevěsta, myslím, že mi slušely," řekla s úsměvem.

Colorizace Rachel

17. listopadu 2007 v 18:12 | girls-stars as. Hilary |  My Graphix
Nové záhlavko bude s Rachel Bilson a já jsem jí kvůli němu potřebovala zkolorozovat tríčo. Nakonec jsem to sice stejně nepotřebovala, ale... :-P No a tak jsem se pustila do své historicky úplně první colorizace... není nic moc, ale napoprvé :-D
Původní fotka (zbytek uvidíte, kliknete-li na Celý článek)

Blend Rachel Bilson

17. listopadu 2007 v 18:03 | girls-stars as. Hilary |  My Graphix
Tady máte ty blendíky, co jsem slíbila. Ten první je trošku jiný, jsou tam mix barvy, ale ten druhý je naprosto stejný jako ten narozeninový, akorát jsem změnila nápisy, tak snad se vám budou líbit i tak :-)

Veškeré dosavadní videoklipy Kelly i ke stažení ....

17. listopadu 2007 v 17:20 Clarkson, Kelly
Videoklipy Kelly by měly být seřazeny od nejstarších po nejnovější. Videa jsou součástí webu kellyclarkson.cz. První čtyři videa můžete stáhnout normálně, u ostatních vám najede stránka, tam musíte kliknout na videoklipy a tam už je v pohodě stáhnete :-P
Jako úplně nejnovější videoklip je do hitparád nasazena písnička z nového alba My December, jejíž klip prozatím není k dispozici ke stáhnutí. Můžete se alespoň mrknout na:
Don't Waste Your Time (2007)
Because Of You feat. Reba McEntire (2007)

Kristen singing in VM

17. listopadu 2007 v 16:35 | girls-stars as. Hilary |  Bell, Kristen
Kristen si v báječném seriálu Veronica taky zazpívala. Konkrétně v epizodě 1x12 'Clash of the Tritons' a sice písničku, kterou zpívá v originále Blondie : One Way or Another

Nahoru, dolů (Bounce) + photos

16. listopadu 2007 v 23:04 Filmy
Nahoru, dolů je dramatickým příběhem o lásce a riziku, které skrývá romance. Není však pouze o romantickém dobrodružství, ale i o romantické realitě a šancích, které poskytuje.
Buddy (Ben Affleck) je společníkem v úspěšné losangelské reklamní agentuře, kde rozbíhá množství projektů. Je odvážný, sebevědomý a neuvěřitelně šarmantní, takže ho milují nejen jeho klienti, ale díky jeho nebezpečně atraktivnímu vzhledu i všechny ženy, se kterými se setkává. Buddy je prostě dítětem štěstěny… dokud jedné prosincové noci neuvízne kvůli sněhové bouřce na letišti v Chicagu.
Tam se seznámí s Gregem Janellem (Tony Goldwin), který pospíchá domů strávit Vánoce s rodinou. Buddy, který díky svým kontaktům sehnal letenku na jediný volný let, má dvě možnosti: odletět, anebo strávit větrnou noc se vzrušující kolegyní Mimi (Natasha Henstridge). Samozřejmě zvolí slibnější variantu a velkoryse nabídne svoji letenku Gregovi.
Následující ráno se dozví šokující zprávu o pádu letadla, v kterém měl sedět. Člověk, který má vždy na všechno odpověď, náhle nenachází slov…
Když navíc vyhraje cenu Cleo za reklamu na inkriminovanou leteckou společnost, rozhodne se utišit výčitky svědomí a navštíví Gregovu vdovu (Gwyneth Paltrow). Tento nečekaný krok radikálně a rozhodně nezapomenutelným způsobem změní životy dvou lidí, kteří by se normálně nikdy nesetkali. Motto: Dramatický příběh o lásce a riziku, které skrývá romance.
Typ filmu: romance
Rok výroby: 2000
Režie: Don Roos
Hrají: David Paymer , Ben Affleck , Gwyneth Paltrow , Natasha Henstridge , Jennifer Grey , Tony Goldwyn , Joe Morton , Jeff Garlin , Jeffrey M. Hoffman , Edward Edwards , Alex D. Linz , Sam Robards , Ty Murphy , David McCharen , Johnny Galecki , Mark Ankeny , Michael Laskin , Michael Ayala , Don Amendolia Tenhle film jsem před chvílí dokoukala a jsem z něj totálně hotová :´-( Fotky

Shoots by Naomi Kaltman & Nathaniel Goldberg

16. listopadu 2007 v 19:38 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Shoot od Naomi Kaltman pro časopis FHM - 2007 ... teda mě se vůbec nelíbí, jak je tam Hilary namalovaná a celkově se mi ty fotky vůbec nelíbí , takové vyzývavé, ona sice už není malá holka, ale mi pořád připadá jako ta šestnáctiletá holka v Italských prázdninách:-(
Shoot by Nathaniel Goldberg (je rozkošný, škoda, že je tak málo fotek)

Sarah Michelle Prinze a ještě pornohvězda?

16. listopadu 2007 v 19:38 | girls-stars as. Hilary |  Gellar-Prinze, Sarah Michelle
Seriál Buffy, přemožitelka upírů zaujal diváky po celém světě. Představitelku sympatické Buffy -Sarah Michelle Gellar ale nyní můžeme vidět v mnohem pikantnější roli. Sarah totiž ve filmu Southland Tales ztvárňuje pornohvězdu. A podle svých slov chtěla svým výkonem ve filmu šokovat. "Je vzrušující dělat něco, co by ode mne nikdo neočekával," řekla médiím. A dodala, že její fanoušci si musí zvyknout ještě na jednu změnu. "Už nejsem Gellar. S manželem slavíme páté výročí sňatku a já se rozhodla přijmout jeho příjmení. Takže už jsem oficiálně Sarah Michelle Prinze."
Pro mě to byl trochu šok! Hlavně to s tím novym filmem, ale teda i to příjmení je celkem záhul. Víc mi tam totiž sedí to Gellar ... :-o