Únor 2008

Osudové léto - 8.díl

29. února 2008 v 21:46 | girls-stars as. Hilary |  My Fan Fiction - US5
Protože je dneska to magické datum 29. 2. rozhodla jsem se, že přidám i po tak krátké době pokračování příběhu. Like it!
......,,bylo to nejtěžší rozhodnutí mýho života...a taky nejblbější," dodala jsem. ,,Až potom jsem si uvědomila, jak moc mi na tobě záleží." Richie nic neříkal.......
V tu chvíli jsem věděla, že je mezi námi dvěma konec. Jestli teda vůbec byl nějaký začátek. Líbali jsme se, no, ale třeba to pro něj byl jen úlet. Vypadla jsem z jeho pokoje. Ani se mě nepokusil zastavit. Bylo mi to tak líto. Vyšla jsem ubrečená z hotelu a plácla sebou na první lavičku a brečela a brečela. Nebrečela jsem však dlouho. Vlastně jsem ani neměla proč. Mohla jsem si za to totiž sama a měla to čekat. S pocitem, že tohle je snad nejpříšernější den v mym životě, jsem odjela domů.
Uplynuly asi dva nebo tři týdny a já se zase začala vracet zpátky k normálu. Tím ovšem nechci říct, že jsem na Richieho zapomněla. Právě naopak. Myslela jsem na něj čím dál více. Ale už nešlo vzít zpět to, co jsem udělala. Byl už začátek prosince a já už jsem se se vším tak nějak smířila, přitom mi však nešlo na něj nemyslet. To, že jsem byla utrápená na mě kámošky poznaly, ale proč věděla jen Klára, které jsem všechno vyklopila. Chodila jsem jako tělo bez duše. Holky se mě všemožně snažily zapojit do nějaké činnosti a tak jsme zorganizovaly pro třídu Christmas Party a já ani nevěděla jak. Na Štědrý den ráno jsem se vydala ke Kláře, u které letos měly být soukromé Vánoce naší dívčí party. Rozdaly jsme si s holkama dárečky, jen mě udivilo, že jsem od Kláry nic nedostala. Začala jsem se ale celkem dobře bavit a tak na to celkem rychle zapomněla. Kláře najednou začal zvonit mobil a já ještě netušila, jak moc je pro mě tohle zazvonění důležité. Klára se ke mně přitočila a šeptla mi. Běž ven. Máš tam ode mě dáreček. Byla jsem fakt zvědavá. Jenom jsem na sebe rychle nazula boty, popadla kabát a běžela ven. Zastavila jsem se. Nikde nic. To si ze mě Klára jenom utahovala? To jí nedaruju ... myslela jsem si. Najednou mi někdo přikryl rukama oči. ,,Klári, to byl vážně dost blbej vtip." "Klára" sundala ruce z mých očí a já se konečně mohla otočit ... Viděla jsem však jenom kytici růží a zbytek těla.

Osudové léto - 7.díl

28. února 2008 v 18:23 | girls-stars as. Hilary |  My Fan Fiction - US5
Byla jsem požádána jednou holčinou, ať přidám další díl příběhu .. tak tady je :-))) Have a fun ...
"Můj křehoučký vztah s ním vzal za své a můžu si za to sama! Rozhodla jsem se téměř okamžitě, sbalila si kufřík, nechala doma vzkaz a jela do Německa....."
Konečně jsem stanula před hotelem Hilton, jehož adresu mi dal Richie jako své bydliště. Chvíli jsem váhala, ale pak jsem si řekla, že přece nemůžu nejít dovnitř, když už jsem sem jela takovou štreku, tak jsem vešla dovnitř a zamířila k recepci. ,, Bydlí tady pan Christopher Stringini?" ,,A kdo to potřebuje přesně vědět?" ,,Já vlastně ani nevím," připustím, ale opravdu nevím. Jeho přítelkyně nebo kamarádka? Nebo v nejhorším případě nic? ,,Tak to vás za ním bohužel nemohu pustit," odtuší milý recepční ,,pan Stringini přijímá pouze svou rodinu nebo pana Watrina, Khana, Johnsona nebo Galegose." Zatvářila jsem se asi hodně nešťastně, protože dodal : ,,Vážně se vám moc omlouvám." V tom jsem zahlédla Chrise. Věděla jsem, že právě on je moje poslední šance. ,,Chrisi!" zahulákala jsem na celou halu a rozběhla se za ním. Otočil se a já mu málem skočila do náruče. Zatvářil se překvapeně a usmál se. ,,Ahoj Alex." ,,Chrisi, dostaň mě prosím za Richiem." Úsměv mu povadl. ,,No jasně, proč jinak bys tady byla, viď?" A než jsem se nadála, prošli jsme kolem recepce, Chris se s recepčním chvíli bavil a za asi 5 minut už jsem stála před Richieho pokojem. Chris se takticky vytratil. Teď jsem musela překonat sama sebe. Najednou jsem nevěděla, co mu říct. Už jsem se chtěla sebrat a odejít, ale buď zapracoval osud nebo Chris, to se asi stejně nedozvím, otevřely se dveře a v nich stál Richie. Viděla jsem na něm jasně, že jsem ho překvapila. Takže pokud mu Chris volal, určitě si musel myslet, že si z něj dělá srandu. Zatvářil se ... nevím jak to popsat. ,,Tak promiň," vypadlo ze mně ,,asi jsem tě vyrušila. No já asi raději půjdu." Otočila jsem se a chtěla odejít, ale on mě popadl za rameno. ,,Ne počkej, takhle jsem to nemyslel, hrozně jsi mě zaskočila." Chvíli jsme takhle stáli ve dveřích a zírali na sebe a pak mě pozval dovnitř. Měl tam dost nepořádek. Sedla jsem si na postel a zabořila hlavu do dlaní. ,,Promiň za ten mail," říkala jsem mezi vzlyky ,,bylo to nejtěžší rozhodnutí mýho života...a taky nejblbější," dodala jsem. ,,Až potom jsem si uvědomila, jak moc mi na tobě záleží." Richie nic neříkal.

Fotky: Motorola 9th Annual Anniversary Party

28. února 2008 v 18:21 | girls-stars as. Hilary |  Clarkson, Kelly
Kelly na party Motoroly (10. listopadu 2007). Mě se moc líbí ... sluší jí to :-*


Shoot for TV Guide

26. února 2008 v 21:51 | girls-stars as. Hilary |  Bell, Kristen
Moc hezký shoot pro magazín TV Guide (2007)


Anketa: Nejhezčí pár Hollywoodu

26. února 2008 v 21:50 | girls-stars as. Hilary |  Ostatní
Na Valentýna uspořádal server people.com anketu o nejhezčí pár Hollywoodu ♥ .. a takhle to dopadlo:
1. George Clooney & Sarah Larson
2. Drew Barrymore & Justin Long
3. Javier Bardem & Penélope Cruz
4. Ashlee Simpson & Pete Wentz
5. Reese Witherspoon & Jake Gyllenhaal
6. Justin Timberlake & Jessica Biel
7. Hilary Duff & Mike Comrie
8. Scarlett Johannson & Ryan Reynolds
9. Hayden Panettiere & Milo Ventimiglia
10. Tiffany Pollard & George Weisgerber
11. Jessica Simpson & Tony Romo
12. Matthew McConaughey & Camilla Alves
Fotečky:
George Clooney & Sarah Larson mají nádherné Zlaté místo :-))) ♥♥♥♥

Fotky: Představování The Hottie & The Nottie @ Nicolas Berggruen's party

26. února 2008 v 21:07 | girls-stars as. Hilary |  Paris-fotky
Paris na představování jejího new filmíku The Hottie & The Nottie v Las Vegas (17. února 2008). Musím uznat, že jí to moc sluší, ty šaty jsou super :-*

Už je i herečkou!

25. února 2008 v 20:25 | girls-stars as. Hilary |  Farna, Ewa
Mladá zpěvačka Ewa Farna se rozhodla dobýt i srdce televizních diváků. Ne ovšem českých. Svoji první roli získala v polském televizním seriálu Hela w opalach. "Hraju tam puberťačku, která se obléká do černého, nosí piercing a má tak nějak všechno na háku," řekla Ewa v rozhovoru pro server pikant.cz a dodala, že role švihlé holky se jí určitě hraje lépe, než kdyby měla ztvárnit úplně obyčejnou dívku, která není ničím zvláštní. Seriál, který je remakem amerického seriálu Grace pod palbou, má v Polsku obrovský úspěch, zejména mezi teenagery. A podle jejich názoru má Ewa nejen pěvecký, ale i slušný herecký talent.

Jessie - hvězda na Ukrajině

25. února 2008 v 20:21 | girls-stars as. Hilary |  Simpson, Jessica
Jessica se snaží, aby se pevně uchytila na výsluní slávy a popularity. Zatímco ve zpěvu jí to celkem vychází, její herecké ambice dosud vyznívaly trochu naprázdno. Nejnověji se snažila zabodovat ve filmu Blonde Ambition. Ten se však v Americe stal absolutním propadákem, když za první týden od uvedení do kin vydělal mizerných 1700 dolarů. Obrovským překvapením proto bylo, když jí stejný film katapultoval mezi nejoblíbenější herečky na daleké Ukrajině a vydělal během týdne více než 200 tisíc dolarů. Filmoví kritici jsou přesvědčeni, že snímek zaznamenal nebývalý úspěch kvůli odlišné mentalitě obou národů. Zatímco Američané jsou již přihlouplými komediemi přesyceni, ukrajinský trh je po komediích s lehce pochopitelným humorem a s krásnými herečkami přímo hladový.
Conor Bresnan, redaktor magazínu Mojo, potvrdil, že se v bývalém Rusku otvírají široké možnosti pro americký film. "Jessica je jednou z prvních vlaštovek, která se na Ukrajině stala oslavovanou celebritou, zatímco doma jí zná jen pár vyvolených. Ukázalo se, že tamní filmový trh je téměř nedotčený, čehož by mohli využít šikovní filmoví distributoři."

Hilary´s new commercial :-)

24. února 2008 v 17:10 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-music
Hilary se objevila v nové reklamě, která v Japonsku propaguje mobily Disney :-)
A jedna fotečka ze shootu *IN LOVE*
Behind the Scene

Fotky: "Jumper" premiere & Nicole Khristine Spring Collection

24. února 2008 v 17:10 | girls-stars as. Hilary |  McCartney, Jesse
Jesse na představování jarní kolekce návrhářky Nicole Khristine (7. února 2008)

Její závislost - tašky!

24. února 2008 v 17:09 | girls-stars as. Hilary |  Simpson, Jessica
Jessicina obrovská závislost jsou tašky! Tady jsou její nejoblíbenější.
Kožená taška z její vlastní kolekce


Fotky: Dolce & Gabbana show

24. února 2008 v 17:09 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s photos
Lindsay jako modelka na předvádění nové kolekce Dolce & Gabbana, která byla součástí Týdne módy v Miláně (21. února 2008). Moc jí to tam sluší ... :-)))

Ashley´s top 10 videos

23. února 2008 v 20:00 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Na MTV Ashley zveřejnila 10 svých nejoblíbenějších videoklipů :-)) patří k nim i klipy Brit a Kelly ...
1. Beyonce - "Irreplaceable"
2. Pink - "U + Ur Hand"
3. Britney Spears - "Toxic"
4. Gwen Stefani - "The Sweet Scape"
5. Kelly Clarkson - "Since U Been Gone"
6. Fergie - "Glamorous"
7. Christina Aguilera - "Dirrty"
8. Britney Spears - "Oops!… I Did It Again"
9. Backstreet Boys - "I Want It That Way"
10. Avril Lavigne - "I'm With You"


Nejlepší alba roku 2007

23. února 2008 v 20:00 | girls-stars as. Hilary |  Ostatní
Podle ankety Billboard: První místo i přes všechny problémy získala Britney. Přece jen není popová hvězda úplně vyhaslá! Umístily se i Kelly Clarkson, Ashley Tisdale a Vanessa Hudgens.
1. Britney Spears, "Blackout" (Jive/Zomba)
2. Bruce Springsteen, "Magic" (Columbia/Sony)
3. RBD, "Empezar Desde Cero" (EMI)
4. Backstreet Boys, "Unbreakable" (Jive/Zomba)
5. Kelly Clarkson, "My December" (RCA)
6. Ashley Tisdale, "Headstrong" (Warner Bros.)
7. Vanessa Hudgens, "V" (Angel)

8. Josh Groban, "Noel" (143/Reprise/Warner Bros.)
9. Avril Lavigne, "The Best Damn Thing" (RCA/RMG)
10. Josh Groban, "Awake" (143/Reprise/Warner Bros.)

Fotky: Grammy Awards

23. února 2008 v 19:43 | girls-stars as. Hilary |  McCartney, Jesse
Jesse na 50. ročníku předávání cen Grammy (6. února 2008)

Fotky: Shopping in NY

23. února 2008 v 19:39 | girls-stars as. Hilary |  JoJo
JoJo na nákupech v New York City (19. února 2008). Hrozně jí to sluší ... hlavně ty modré šatičky ... :-*


Jeden den, devět looků :-)))

23. února 2008 v 19:21 | girls-stars as. Hilary |  Longoria-Parker, Eva
Hvězdy se během dne účastní třeba více akcí, proto se musí často převlékat. Příkladem je Eva, která vystřídala během dne devět looků :-)))
Eva odchází z The Today Show

Fotky: Lindsay at RAW

23. února 2008 v 19:07 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s photos
Lindsay pro televizi WWE (18. února 2008)

Shoot: Lindsay jako Marilyn Monroe (by Bert Stern)

23. února 2008 v 19:07 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s photos
Hollywoodská rebelka Lindsay Lohan nafotila pro magazín New York fotografie, na nichž vypadá jako slavná Marilyn Monroe v roce 1962 a nahá!!!! Pózy podobné, fotograf stejný. A je z toho poprask!Americká herečka se tímto způsobem rozhodla vzdát hold blonďaté sexbombě, po níž muži prahli v padesátých a šedesátých letech minulého století. Pouhých šest týdnů poté, co Marilyn fotografie dokončila, byla nalezena mrtvá po předávkování barbituráty. Čtyřicet šest let uplynulo a před objektivem Berta Sterna stanula jiná problémová herečka, která se potýká s pitím i drogami a se svou kariérou nenakládá příliš prozřetelně. Stejně jako Marilyn plní titulní stránky bulváru. Obě patřily a patří mezi kontroverzní ženy, což Sterna lákalo jako můru lampa. Lindsay nad nabídkou podle New York magazínu neváhala ani okamžik. "Dlouho jsem nepřemýšlela. Jen jsem si to dala dohromady. Bert Stern, fotky Marilyn. Nebylo o čem přemýšlet, byla to skutečná pocta," uvedla. Ostatně přiznala, že má doma kresbu Marilyn i další její věci.
Lindsay na obálce New York Magazine (únor 2008)

Drew´s birthday!

22. února 2008 v 22:01 | girls-stars as. Hilary |  Barrymore, Drew
Když už jsme u té Drew, tak ta dneska slaví své 33. narozeniny, k čemuž jí srdečně blahopřeju a přeju hodně štěstí a lásky :-*