Červenec 2008

Eva: Nejsem těhotná! Přibrala jsem!

28. července 2008 v 22:10 | girls-stars as. Hilary |  Longoria-Parker, Eva
Fotografie herečky Evy Longorie Parker na její nedávné italské dovolené vyvolaly mezi fanoušky vlnu spekulací. Nápadně vystouplé bříško, které v dvoudílných plavkách obzvláště vyniklo, prý bylo neklamným znamením, že s manželem basketbalistou Tonym Parkerem očekávají narození prvního potomka. Na koncertě skupiny Coldplay v Los Angeles se navíc objevila ve vytahaných džínách, což úvahy o přírůstku do rodiny hvězdného páru jen potvrzovalo.
Longoria navíc přistoupila i k radikální změně účesu a své dlouhé kadeře obětovala krátkému účesu pod uši na způsob Katie Holmes. Herečka ale záplavu domněnek rozhodně zarazila a prohlásila, že veškeré změny z poslední doby má na svědomí její role v seriálu Zoufalé manželky. Nový účes a plnější postava totiž mají lépe vystihnout změny, které se udály v životě její seriálové postavy Gabrielle Solis.
"V nadcházející sezóně Zoufalých manželek Gabrielle přibere a ostříhá si vlasy. Je nyní utahanou matkou dvou dětí," popsala změny hereččina tisková mluvčí Liza Anderson pro People.com. Zároveň ale dodala, že i tak přibrala Eva méně než bylo třeba, a musí proto nosit vycpávky břicha a hýždí.


Shannen se vrátí do BH!

28. července 2008 v 22:08 | girls-stars as. Hilary |  Doherty, Shannen
Do Beverly Hills se vrací staré časy. Do pokračování se vrací i seriálová Brenda. Herečka Shannen Doherty přitom svou účast na pokračování seriálu dříve odmítala.
"Shannen se na návrat do 90210 velmi těší," prozradila magazínu People její tisková mluvčí.
Shannen představovala v původních řadách sestru Brandona Walshe. V nové sérii ztvární profesorku herectví, která se studenty West Beverly High nacvičuje muzikál. Její seriálový bratr Jason Priestley se ale do seriálu nevrátí. Do školy, kterou hrdinové navštěvovali jako studenti, se vrátí také seriálová kráska Jennie Garth v roli Kelly Tailor. Na škole bude působit jako poradce, spolu s ní se do seriálu vrátí i Tori Spelling, dcera zesnulého producenta Beverly Hills, známá z role Donny. Dříve se mluvilo o tom, že jí bude přidělena role sexy macechy, která podle herečky "nemůže chybět v žádném dobrém seriálu pro teenagery".
Autorem pokračování je Rob Thomas, který se podílel na seriálu Dawsonův svět či Veronica Mars. Nová série Beverly Hills 90210 bude mít premiéru 2. září.


Zoufalky se chýlí ke konci!

28. července 2008 v 22:04 | girls-stars as. Hilary |  Hatcher, Teri
Už jen málo řad mají ženy z Wisteria Lane na to, aby vyřešily všechny své problémy, trápení a vztahy. Tvůrce a producent Zoufalých manželek Marc Cherry na setkání Asociace televizních kritiků ve čtvrtek oznámil, že seriál skončí sedmou řadou. Rodinné komediální drama s hlavními hvězdami Teri Hatcher, Felicity Hiffman, Marciou Gross a Evou Longoriou se letos přehoupne už do páté sezony.
"Práci s těmihle děvčaty zbožňuju a z toho, že by show měl dělat někdo jiný, mi je špatně od žaludku. Seriál budeme dělat, dokud nás lidé budou chtít," řekl Cherry. K pochybám o tom, zda prohlášení o konci seriálu není jen reklamní kampaň, Cherry řekl: "No jasně že by to mohl být můj chytrý tah, jak jen získat neskutečné peníze za osmou řadu, ale kdo ví."
"Je pravda, že druhá řada byla slabší, ale třetí se zas vyvedla a čtvrtá je opravdu dobrá. Musím jít dál s tím, co cítím já sám, a to že za sebou máme opravdu dobrou řadu," řekl tvůrce Zoufalých manželek. Nejnovější díly Zoufalých manželek se v Americe začnou vysílat již na podzim.
Producenta Cherryho však mrzí ignorování Zoufalých manželek akademiky na cenu Emmy. "Nebyli jsme nominování od první řady," řekl Cherry.


Britney kouří i před dětmi!?!

28. července 2008 v 22:04 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Vášnivá kuřačka Britney Spears svou vášeň pro cigarety neumí ovládnout, ani když jsou u ní na návštěvě její synové. Klidně v jejich přítomnosti kouří a tříletému chlapci dokonce půjčila zapalovač. O zpěvačce je známé, že se zlozvyku kouření nedokázala zbavit ani v průběhu těhotenství. Tento stav přetrvává a cigaretu neodkládá, ani když jsou u ní v jejím luxusním sídle její synové na návštěvě. Jeden paparazzi fotograf slavnou šestadvacetiletou zpěvačku nachytal v momentě, kdy svého tříletého syna Seana nechává hrát si se zapalovačem, a navíc v jeho těsné blízkosti kouří.

S tímto přístupem patrně nedojde na slova rodinného právníka Spearsových, který věří, že než bude chlapcům osmnáct, proběhne další kolo vyjednávání o tom, kdo bude mít Seana a Jaydena ve výchově, a že tentokrát vše dopadne ve prospěch Britney. Pokud bude ale zpěvačka nadále vychovávat syny tímto způsobem, těžko jeho slovům věřit. Nelze se ale divit, že když sídlo Britney skýtá takovéhle možnosti pro paparazzi fotografy, že se jich kolem jejího domu neustále několik potuluje.
V pondělí po šesté odpoledne byli dokonce dva pětatřicetiletí fotografové Alexandre Passos a Eduardo Ravalha zatčeni za potulku v této oblasti. "Ještě před zatčením byli místní policií varováni, ať se vzdálí od příjezdové cesty poblíž Mulholland Drive a Coldwater Avenue," uvedl April Harding, mluvčí losangelské policie. Tři čtvrtě hodiny poté, co byli fotografové policií vyzváni k odchodu, se ale na místě dále zdržovali, a tak je policisté zatkli.
Oblast, kde Britney Spears bydlí je opravdu exkluzivní a je známá nejen tím, že je velice seismicky neklidná, ale že sousedství tvoří samé celebrity.

Odmítl ji Cristiano Ronaldo!

27. července 2008 v 20:44 | girls-stars as. Hilary |  Paris-clanky
Paris Hilton se marně snažila ulovit fotbalovou hvězdu z Manchester United Christiana Ronalda. Ten však o ni na party v Hollywood klubu Villa nejevil nejmenší zájem. Paris, která momentálně chodí s rockerem Benji Maddenem z kapely Good Charlotte, byla ze slavného fotbalisty podle blízkého zdroje celá pryč. Dokonce se zvedla, přišla k jeho stolu a v jeden moment se k němu zkusila přitisknout hrudníkem. Jenže fotbalová hvězda dala jasně najevo svůj nezájem.
Paris ve svých kratičkých broskvových šatech však nebyla jediná, která u fotbalisty pohořela. Po Ronaldovi podle blízkého zdroje pokukovaly prakticky všechny slečny v klubu, což fotbalistu na jednu stranu sice evidentně těšilo, na druhou stranu si s ženami nehodlal cokoliv začínat. "On prostě seděl v rohu a s přáteli srkal vodku se sodou," doplnil zdroj pro web MailOnline.
Ronaldo přikulhal kvůli zraněnému kotníku do klubu o berlích. Spekuluje se o tom, že po rozchodu s modelkou Nereidou Gallardo, je od minulého týdne volný.

Madonna: Na turné chci jen Britney!

27. července 2008 v 20:44 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Nejznámější zpěvačka světa si na své turné Sticky & Sweet pozvala virtuálního hosta. Britney Spears má podle časopisu People pro Madonnu natočit videovstup.
"Britney má pro Madonnu něco filmovat zřejmě příští týden," sdělila její zástupkyně Liz Rosenbergová časopisu People. Detaily však sdělit odmítla, neřekla co ani kde se bude točit. Navzdory zatím zveřejněným zprávám ještě Britney do New Yorku nedorazila. Zdroj blízký Britney se nechal slyšet, že pro zpěvačku je to jeden z životních projektů, ale že se k němu nestaví nijak submisivně. K Madonně má respekt, avšak sama přichází se spoustou nápadů, které chce ve spolupráci uplatnit.
Neočekává se, že by se Britney během turné objevila vedle Madonny na pódiu i naživo. Co přesně spolu obě dámy zamýšlejí se jejich fanoušci mohou dozvědět už během příštího měsíce - tehdy začíná Madonnino turné. První zastávkou je Wales.

Rihanna se obléká moc sexy ... Chris žárlí!

27. července 2008 v 20:44 | girls-stars as. Hilary |  Rihanna
Americká zpěvačka Rihanna má sice hezké vnady, ale jejímu příteli vadí, že je při koncertech ukazuje. Zpěvačka chodí s devatenáctiletým zpěvákem Chrisem Brownem, který nedávno uvedl do hitparád svůj nový singl Forever.
RiRi ve svých show ráda vystupuje ve výrazných kostýmech, přitahujících pozornost - přiléhavé kožené sukně, krátké šaty, hluboké výstřihy a to vše doprovázené smyslným tancem. Taková je při vystoupeních. Chris se ale bojí, že tím jeho přítelkyně získá až moc mužských obdivovatelů. "Chris ji zbožňuje, ale trochu žárlí, když se Rihanna obléká takhle. Její kostýmy jsou velmi pikantní a i když nevystupuje, ráda se obléká zajímavě," říká zdroj z okolí páru. Rihanna sama ale o změně šatníku zřejmě neuvažuje, své přednosti ukazuje ráda.
"Je sexy a ráda se obléká sexy," dodává zdroj z okolí.
Dvacetiletá hvězda, která dobyla hitparády singly jako Umbrella, předvádí na svých koncertech pověstnou a velkolepou show, k níž provokativní oblečení zkrátka patří. Její fanoušky by určitě zklamalo, kdyby zpěvačka začala svou skvělou postavu zakrývat. Rihanna před časem vydala DVD Good Girl Gone Bad Live, který obsahuje záznam prosincové show v Manchesteru. Tento disk ovšem neměl mezi českými fanoušky a především mezi kritiky úspěch.

Portraits: France

26. července 2008 v 13:30 | girls-stars as. Hilary |  McCartney, Jesse
Jesse nafotil ve Francii nové portréty, na kterých vypadá, jako obvykle, jako slaďoušek ♥♥♥

Shoot by Gilles Bensimon

26. července 2008 v 12:31 | girls-stars as. Hilary |  Knightley, Keira
Slavný fotograv a Keira Knightley (2006). Co z toho asi může vzniknout? Samozřejmě jen nááádherné fotky, kterým kraluje ta první ... ta se mocky povedla ♥♥♥

Shoot for Fashion

25. července 2008 v 13:23 | girls-stars as. Hilary |  Bilson, Rachel
Rachel nafotila nádherné fotky pro časopis Fashion (2006) ♥♥♥♥

Commercial: Candie´s

25. července 2008 v 12:27 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Hilary propaguje výrobky Candie´s (2004). Hezounké fotky ♥♥♥

Shoot for Elle Magazine

24. července 2008 v 13:19 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Hilary pro módní stránky časopisu Elle ... moc hezoučké fotky (ale v malé kvalitě :-(

Shoot for Elle

24. července 2008 v 12:16 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s photos
Lindsay pro módní časopsi Elle (2007). Zvláštní fotky ....

Shoot for Disney

23. července 2008 v 13:14 | girls-stars as. Hilary |  Hatcher, Teri
Nádherný, ale opravdu úúúžasný shoot Teri s Myšákem Mickeym pro Disneyho (2008). Ty fotky jsou oprabdu božské ♥♥♥♥♥

Shoot by David Cooper

23. července 2008 v 13:11 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s photos
Tyhle fotky, z nějaké konference, jsou moc krásné a Lindsay na nich vypadá opravdu moc dobře (2004). *IN LOVE*

Shoot by Colin Bell

22. července 2008 v 13:04 | girls-stars as. Hilary |  Barton, Mischa
Moc hezký shoot Mischy pro Times Magazine (2007) ♥♥♥

Shoot for CosmoGirl!

22. července 2008 v 12:09 | girls-stars as. Hilary |  Clarkson, Kelly
Rozkošný shoot Kelly pro dívčí časopis CosmoGirl! (2007). Vypadá moc dobře ... nechápu, proč všichni tvrdí, že je tlustá ... má snad být anorektička jako ostatní hollywoodské hvězdičky? Fuj!

Shoot by Clark Samuels

21. července 2008 v 13:01 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Roztomilý shoot Ashley od Clarka Samuelse (2007). Tady vypadá ještě jako mladá holka .. za ten rok teda hrozně zestárla ... a náhodou, její nosík před plastikou byl hezký ... teď bude dokonalá jako Barbie :-(

Shoot for Clariol

21. července 2008 v 12:53 | girls-stars as. Hilary |  Hatcher, Teri
Moc krásný shoot Teri pro časopis Clariol se záběry na její obličej (2007). Ten shoot se mi líbí ... je moc krásný a takový .... prostě zajímavý :-*

Osudové léto - 14. díl

20. července 2008 v 12:50 | girls-stars as. Hilary |  My Fan Fiction - US5
Tak vzhledem k tomu, že jsem pryč, vám chci ukrátit čekání další částí povídky ... So have a good time!
....Kluci vybuchli smíchy a já s nimi. Bylo to fakt super odpoledne a byla jsem hrozně ráda, že mě kluci berou.....
Richiemu jsem tu pusu vynahradila při loučení. ,,Zase tě týden neuvidím," stěžoval si. ,,No jo," já na to ,,jestli chci jet s váma na turné, musím se učit stejně dobře." Vzdychl. ,,Pro dobrou věc musíme přinést taky nějaké oběti." Celý týden jsem byla úplně mimo. Ještě že jsem nebyla z ničeho zkoušená =P! Tolik jsem to chtěla kámoškám říct, ale bála jsem se. Nakonec jsem se neodhodlala. Navíc jsem měla trauma ze soboty a s ní z choreografky a toho učitele. Co když zjistím, že zpívám fakt mizerně? Nakonec to bylo super. Oba byli moc milí. Choreografii budu mít jednoduchou, jen na dvě rychlé písničky. A učitel mi zatím jenom všechno vysvětlil a ukázal. Takže klídek. Hodiny jsem si dohodla s choreografkou na pátek po škole, s učitelem na sobotu dopoledne a v neděli odpoledne bude nácvik duetu s Richiem. Takhle to šlo asi dva měsíce. Kámošky, hlavně Klára, si začaly všímat, že na ně kašlu. ,,Proč už nikam nechodíš?" Bafla na mě Klára o přestávce. ,,Šprtám, pořád." ,,No jasně ... dva měsíce v kuse, viď?" ,,Ne..." ,,A to jsi pořád doma? Pokud vím, od Vánoc se ti Richie neozval nebo jo?" Teď jsem měla možnost to vybalit, ale neudělala jsem to. ,,Ne ... asi to byl pro něj jen úlet. Teď chodím s někým jiným." Měla jsem fakt blbej pocit z toho, že jí lžu, ale co jsem měla dělat. ,,Promiň, musím letět. Někdy jindy jo?" A vyběhla před školu. Stál tam Richie a kdyby se mi nekoukal přímo do očí, nepoznala bych ho. Měl totiž černý vlasy. ,,Co tady děláš? A co to máš na hlavě?" ,,Čekám na tebe. Už máme termíny koncertů. V Česku budou dva. V Praze a pak tady v Ostravě. A ty vlasy ... to je jen paruka. Nechci aby z nás dvou byla zase nějaká aféra jako s Marthou." ,,V O -o - Ostravě?" Teprve teď jsem si uvědomila, co to znamená. Kámošky určitě budou chtít jít a já se budu muset nějak vymluvit. No ale stejně mě uvidí. To je blbý. Musím to udělat tak, aby nešly. Ale jak? Richie si všiml, že jsem nějak mimo. ,,Co je?" ,,Nic, vůbec nic ... " zaironizovala jsem ,,jen, že kámošky o turné ani o nás nic nevědí. Já se asi zblázním." ,,A co je na tom špatného?" ,,To neřeš ..." ,,Tak se vymluvíš třeba na to, že to mělo být překvápko." ,,Musím přemýšlet. Asi bys měl jít."