Září 2008

Můj počítač je KO!

28. září 2008 v 19:34 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Asi už jste si všimli, jak málo teď aktualizuji. Také se ptáte, kdy vymněním design...odpoveď zní ... nemám ponětí. Minulý týden mi exnul harddisk a celý můj počítač je teď v pr****. Se všemimými daty, fotkami, které měly brzy přibýt .... prostě všechno je fuč! Momentálně operuju na PC svého bráchy, ale ten mě sem moc nechce pouštět. Proto tady teď nejsem a není nový design! Jsem na mrtvici, protože nemám tušení, kdy dostanu alespoň nějaký počítač. Navíc je tu to, že má data jsou nenávratně v tahu, takže budu muset všechny fotky a vůbec vše hledat znova. Proto mějte strpení. Vidím to bledě i v říjnu, ale stejně prosím nepřestaňte navštěvovat blogísek. Děkuju za pochopení, vaše smutná Hilary :-(

Hilary´s birthday!

28. září 2008 v 19:34 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-clanky
Hilary dnes v Americe dosáhla plnoletosti. Tahle úžasná bytost totiž dneska slaví své 21. narozeniny! Přeju všechno nej .... v kariéře i lásce (hlavně hodně štěstí s Mikem ... moc jim to spolu sluší :-*) CONGRATULATIONS!

PS: S mým počítačem je fuč i Photoshop, proto je blendík převzaný odtud :-)

New diplomek :-)

25. září 2008 v 19:52 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Tenhle úžasný diplomek jsem získala od Adushky a jejího nádherného blogísku. Děkuju moc ♥♥♥

Commercial: Red by Marc Ecko

24. září 2008 v 19:47 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley jako tvář značky Red by Marc Ecko .... fotky jsou úúúžasné ... strašně jí to tady sluší :-*

Nejhorší herecký výkon!

24. září 2008 v 19:45 | girls-stars as. Hilary |  Ostatní
Už vůbec nevím, kde jsem to vzala, ale je to zase nějaký žebříček, kde se Cameron umístila na druhém místě!
1. Halle Berry (psycholožka Miranda Grey ve filmu Gothica)
2. Cameron Diaz (Christina Pagniacci ve Vítězové a poražení)
3. Garcelle Beauvais (Belle ve Wild Wild West)
4. Cindy Crawford (Kate McQuean v Jako štvaná zvěř)
5. Tyra Banks (Zoe v Divoké kočky)

22 nejhezčích kluků v showbussinessu!

24. září 2008 v 19:38 | girls-stars as. Hilary |  Ostatní

Podle žebříčku rádia VH1

1. Chris Brown
2. Shia LaBeouf
3. Zac Efron
4. Jonas Brothers
5. Emile Hirsch
6. Penn Badgley
7. Lil Wayne
8. David Archuleta
9. Nick Hogan
10. William Moseley
11. Mario
12. Daniel Radcliffe
13. Jesse McCartney
14. Jonah Hill
15. Robert Pattison
16. Teddy Geiger
17. David Cook
18. Ryan Sheckler
19. Soulja Boy
20. Bow Wow
21. Chase Crawford
22. Donnie Klang

Shoot by Wayne Maser

22. září 2008 v 19:01 | girls-stars as. Hilary |  Barton, Mischa
Mischa nafotila shoot pro anglické vydání časopisu Marie Claire (září 2008) ... je nádherná ♥♥♥

Informace o novém albu!

22. září 2008 v 18:59 | girls-stars as. Hilary |  Britney-music
Je to venku! Po úspěšné letošní show na předávání cen MTV se brzy do rádií dostane singl z nové comebackové desky Britney! Singl nese název "Womanizer" a uslyšíme jej v rádiích už od 22. září. Nahrávací společnost Jive/Zomba potvrdila, že šesté studiové album Britney Spears se bude jmenovat "Circus" a vyjde 2. prosince (na 27. narozeniny Britney). První singl "Womanizer" produkovali atlantští "The Outsyders". Na albu spolupracují lidé jako Dr. Luke (produkoval song, který se jmenuje stejně jako album, Circus), Danja, Max Martin, Bloodshy & Avant a nebo Guy Sigsworth.
Během posledních 4 měsíců nahrála Britney pro své šesté studiové album kolem 30 songů. "Chtěla jsem zaexperimentovat s producenty, s kterými jsem nikdy předtím nepracovala, jako The Undergrounds, kteří mají podobný styl jako Timbaland," řekla Brit v Los Angeleském studiu, kde s ní Dr. Luke ("I Kissed a Girl") a Danja společně připravovali comebackové album. Zašla jsem si do studia, protože jsem měla trochu času," říká. "Ale jakmile jsem začala pracovat, byla jsem ráda, "Tohle je skvělé!", řekla jsem si."
Zdrojík

Comeback bude na Silvestra!

22. září 2008 v 18:56 | girls-stars as. Hilary |  Britney-music
Zpěvačka Britney Spears plánuje svůj velký comeback na koncertní pódia, který by mohl vyvrcholit světovým turné.
Šestadvacetiletá zpěvačka právě pracuje na svém šestém studiovém albu, které by chtěla představit na velkolepé show v koncertní hale Pearl Theater v Las Vegas.
"Britney bude své nové album nahrávat v Palms Resort a s majitelem Palms Resort Georgem Maloofem jsou dobrými přáteli, společně plánují návrat Britney zpět na výsluní," uvedl utajený zdroj britskému listu Sunday Mirror.
George Malloof a Britney Spears chystají velký koncertní comeback v čele s novým albem představit na letošního Silvestra. Lístky na tento koncert by měly patřit mezi nejžhavější události roku.
Britney Spears, která v poslední době vzbuzovala pozornost spíše než svým zpěvem různými skandály, se tak opět pomalu dostává na výsluní.
Začátkem září získala celkem tři video ceny MTV za klip ke skladbě Piece of Me: Video roku, Popové video roku a Zpěvačka roku. Ač zpěvačka na předávání cen nevystoupila a pouze převzala ceny, za svůj comeback sklidila obrovský potlesk.

Ewa nazpívala titulní píseň ke Camp Rock!

22. září 2008 v 18:49 | girls-stars as. Hilary |  Farna, Ewa
Ewa Farna vyhrála konkurz u amerického Disney Channel na natočení polské verze titulní písně filmového trháku s názvem Camp Rock. Zpěvačka společně s polským zpěvákem Kubou Moledou byla pozvána do Londýna , kde se setkala se svými zbožňovanými idoly chlapeckou kapelou Jonas Brothers.
"Jsem z Jonas Brothers nadšená. Trávili jsme společně pár hodin při různých aktivitách, které nám společnost Disney připravila a kluci byli milí, a úplně normální. Nejvíc jsem si popovídala s Kevinem, ale jsem nadšená ze všech. Taky mají zajímavou ochranku, je to černoch, který si s klukama na koncertě i zazpíval na podiu," svěřila se Ewa, která společně s Kubou Moledou k filmu Camp Rock nazpívala titulní píseň v polské verzi.
Premiéra filmu se uskutečnila 10. srpna v samém centru města v Royal festival hall. Ewa byla představena mezinárodním novinářům a poskytla pár rozhovorů. Setkala se se zpěváky ostatních verzí titulní písně k filmu, popovídala si v improvizovaném studiu s "kluky" z Jonas Brothers, podívala se na Camp Rock v originální verzi a užila si afterparty spojenou s koncertem Jonas Brothers.
"Všichni zpěváci byli moc fajn. Třeba se Švédama jsme šli na krátkou procházku Londýnem. S francouzkou výpravou jsem prohodila pár vět v jejich rodném jazyce, tak na to jsem byla pyšná. Ve škole jsem se začala tenhle krásný jazyk učit a moc mě to baví," tvrdí Farna, kterou před premiérou líčila velmi známá vizážistka. "Líčila mě Gill, která pracovala třeba s Britney Spears," tvrdí zpěvačka.

Mischa je single!

21. září 2008 v 19:05 | girls-stars as. Hilary |  Barton, Mischa
Vztah herečky Mischy Barton s rockerem Taylorem Locke je u konce! A důvod? Zřejmě nepříliš povedená dovolená v Africe. Tam se pár na několik týdnů vydal v domnění, že si oba odpočinou od práce, načerpají nové síly a hlavně užijí jeden druhého.
Jenže, vše dopadlo úplně jinak a Mischa zjistila, že se s Taylorem vlastně vůbec nesnese!
"Jejich vztah předtím fungoval pouze z jednoho důvodu. Kvůli pracovní vytíženosti spolu trávili velmi málo času a tak převážná část jejich komunikace probíhala přes emaily a telefon. Taylor byl většinu času na koncertech, Mischa zase cestovala po celém světě a klapalo to. Jejich společné chvíle v reálu, ale byly úplně o něčem jiném. Vůbec si nerozuměli a neustále se hádali. Proto ho Mischa takřka ihned po návratu z dovolené poslala k vodě," řekl zdroj.

Kevin řval na Paris: "Nech Britney na pokoji!"

21. září 2008 v 17:34 | girls-stars as. Hilary |  Paris-clanky
Z plného hrdla se Kevin Federline, bývalý manžel Britney Spears, rozeřval na Paris Hilton na jednom z lasvegaských večírků. Známá dědička hotelového impéria se lekla tak, že bez hlesu odkráčela pryč.
Třicetiletý zpěvák a tanečník Federline se sice s Britney v roce 2006 rozvedl, ale na bývalé manželce a matce jeho dvou synů mu očividně stále záleží.
"Paris se ho slušně zeptala, jak se má Britney a co děti. Jenže to neměla dělat, protože Kevin vybuchl jako parní kotel. Začal na ni nevybíravým způsobem řvát," uvedl podle agentury Korzo jeden ze svědků roztržky v lasvegaské restauraci Lavo.
Federline se evidentně obává, že přátelství Britney se známou vymetačkou snobských party by ji mohlo opět přivést na scestí.
Varoval Paris, ať se k Britney nepřibližuje, když se jeho bývalce teď zase začalo dařit," tvrdí svědek popisované hádky a dodává, že Paris se příště na děti už asi nezeptá.
Federline byl asi opravdu hodně rozzuřený, protože Paris ani nemrkla a raději se mu klidila z cesty.
Vztah mezi ní a Federlinem se tak otočil o sto osmdesát stupňů. Ještě začátkem roku byli často v lasvegaských klubech viděni společně a média spekulovala o tom, který z nich více flirtuje s tím druhým. Naopak vztah s bývalou manželkou Britney se trochu od rozvodu, o kterém se Federline dozvěděl z tisku, vylepšil. V květnu, když se byla Britney podívat na své syny, se dokonce velice přátelsky políbili.
Federline je rozvedený již podruhé. Z obou manželství má dvě děti. Synové, které má s Britney Spears, Sean Preston a Jayden James, jsou v současné době v jeho opatrování.

Nový singl! The Boys Are Back!

20. září 2008 v 12:01 | girls-stars as. Hilary |  US5
Richie, Jay, Vinnie & Izzy (je tak hrozné nepsat Chrise) natočili nový singl "The Boys Are Back" (dokonale to sedí, po té tragédii, kterou prožili!), který je také oficiální singl k filmu "High School Musical 3: Senior Year". Videoklip ukazuje kluky v původních Wildcats dresech.
Pro kluky je to velká čest. "Je to tak vzrušující" říká Vince. "My jsme všichni totální fanoušci HSM. A tyto 4 trikoty byly pro nás speciálně dovezeny z USA. Neuvěřitelné. To jsou pravé části z natáčení. Možná mám právě na sobě ten od Zaca Efrona..."
"Je to naše verze scény, ve které zpívali Zac a Corbin písničku The boys are back ve filmu." vysvětluje Richie. "ale s naší vlastní choreografií. Taneční kroky navrhli Izzy a Jay a my jsme poslední týden nedělali nic jiného, než že jsme dřeli ty kroky." Nasazení se vyplatilo - každý krok sedí. Kluci jsou v nejlepší formě. "Po stresu s Chrisem, jeho odchod velice motivoval singl." uznává Jay." Je to jednoduše mega zábava, že my teď také patříme k HSM teamu."směje se. "Jsme tak silní. Věřím, že se budeme moci ucházet i o čtvrtý díl...
Mimo jiné se Izzy, Vince, Jay a Richie už těší na hvězdy z HSM, se kterými se setkají při premiéře HSM: Senior Year v Mnichově (5. října). Spolu s herci Zacem Efronem, Vanessou Hudgens, Ashley Tisdale, Corbinem Bleu a režisérem Kenny Ortegou, se budou procházet po červeném koberci! (Mám to z více zdrojů, takže sorry, už si to nepamatuju :-()
Trailer k singlu
Videoklip full :-*
Je to božííííííí .... Richie vypadá so cute a Vinnie je taky k nepoznání .... Love this video ♥♥♥

Cameron si chlapy pečlivě vybírá!

14. září 2008 v 18:14 | girls-stars as. Hilary |  Diaz, Cameron
Blonďatá kráska Cameron Diaz sice prožívá šťastný vztah s modelem Paulem Sculforem, podle serveru FemaleFirst.co.uk ji ale není vůbec snadné uspokojit.
Úspěšná herečka a bývalá modelka má totiž v hlavě dlouhý seznam požadavků, kterým musí její nápadník vyhovět, aby měl šanci stát se jejím přítelem.
Šestatřicetiletá hvězda filmu Mejdan v Las Vegas se přiznala, že potřebuje nejprve zaškrtnout dostatečný počet pomyslných kolonek, aby se dotyčný muž mohl natrvalo usadit v jejím životě.
"Zakládám si na vyrovnanosti. Můžu mít chytrého muže, který ale není vtipný. Můžu mít vtipného muže, který ale nepobral moc rozumu. Můžu mít intelektuála, který ale není příliš společenský. Já to chci ale všechno!" rozpovídala se sexy Cameron pro britský časopis InStyle.
Cameron, která propůjčila hlas princezně Fioně v animovaných filmech o Shrekovi, je ženou mnoha zájmů a potřebuje, aby s ní partner dokázal držet krok. "Nedělám nic jen napůl a potřebuji někoho, kdo to všechno zvládne taky," prozradila sexy blondýna chorobně toužící po čistotě. "Miluji chytré chlapy, miluji jídlo, miluji výlety, miluji konverzaci a miluji milování," popsala své zájmy hvězda romantických komedií, která ale zvládne i náročnější role.
V lednu loňského roku se sexy kráska rozešla s téměř o deset let mladším zpěvákem Justinem Timberlakem. Seznámili se spolu v roce 2003 na slavnostním předávání cen Kids' Choice Awards.
Předtím Cameron chodila například s hereckými kolegy Mattem Dillonem a Jaredem Letem.

Do časopisu se už nesvleče!

14. září 2008 v 18:11 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s life
Pokud fanoušci Lindsay Lohan touží svoji oblíbenkyni vidět nahou, mohou si nechat zajít chuť. Herečka odmítla lákavou nabídku. Prestižní pánský časopis Playboy nabídl dvaadvacetileté hvězdičce focení do výročního pětapadesátého čísla, které vyjde v lednu příštího roku. Honorář za nahé snímky měl činit sedm set tisíc dolarů.
"Pokud jde o nahotu, odpověď je ne… Lindsay už znovu nechce být vyfocená v magazínu," citoval herečku kreativní poradce časopisu Hal Lifson. Lindsay již v minulosti nafotila pro časopis New York lechtivé fotky ve stylu nahé Marilyn Monroe.
Lifson dále uvedl, že doufal, že herečka vzdá hold sexsymbolu ze šedesátých let, Ann-Marget. Švédská herečka zazářila v americkém dramatu Kitten with a Whip a je zároveň velkou oblíbenkyní Lindsay Lohan.

Fotky: Boost Mobil Barbecue

9. září 2008 v 20:03 | girls-stars as. Hilary |  Barton, Mischa
Mischa na barbecue v The Project Beach House v Malibu (9. srpna 2008). Mische to hrozně moc slušelo ♥♥♥ Vypadá moooc šťastně ... ty šaty jí mocky sluší a botičky jsou sladěny ... úúúžasné ♥♥♥

Fotky: First Annual Tony & Eva Parker Celebrity Casino Night

9. září 2008 v 19:45 | girls-stars as. Hilary |  Longoria-Parker, Eva
První noc manželů Parkerových v celebrity casínu (9. srpna 2008) ... Eva a Tony jsou so cute pár ♥♥♥

Fotky: Visiting The Little Mermaid

8. září 2008 v 18:21 | girls-stars as. Hilary |  Clarkson, Kelly
Kelly žije! Dokonce ještě chodí mezi lidi. Navštívila taky nějakou akci s tématem Malá mořská víla (9. srpna 2008). Vypadá jako úplně obyčejná holka a přesto jí to moc sluší :-*

Fotky: The 5th Annual Friends of El Faro Benefit

7. září 2008 v 12:52 | girls-stars as. Hilary |  Bell, Kristen
Kristen na pátém ročníku akce Přátelé nadace El Fara (7. srpna 2008). Jednoduché šaty a účes jsou skvělá volba, kabelka už není nic moc a ty boty jsou hrozné. Celkově je to takový průměr ... Kris má určitě na víc ....

Fotky: What Happens in Vegas Tokyo Premiere

7. září 2008 v 12:42 | girls-stars as. Hilary |  Diaz, Cameron
Cameron a Ashton s manželkou Demi Moore (hlídá si ho ... nedivím se :-))) v Japonsku na Tokyjské premiéře filmu What Happens in Vegas (6. srpna 2008). Ty šaty jsou velmi zajímavé, ale Cam sluší ... a Ashton je slaďoušek sám o sobě ♥♥♥