Říjen 2008

Osudové léto - 15. díl

31. října 2008 v 20:45 | girls-stars as. Hilary |  My Fan Fiction - US5
To je neuvěřitelné, jak ten čas letí ... v červenci během dovolené jsem nahrála pokráčko FF s US5, pak mi exnul PC a teď už je konec října. A právě dneska, na Halloweena, napravuju chybu a doufám, že někdo bude tohle pokráčko ještě číst ♥♥♥

..... ,,Jen, že kámošky o turné ani o nás nic nevědí. Já se asi zblázním." ,,A co je na tom špatného?" ,,To neřeš ..." ,,Tak se vymluvíš třeba na to, že to mělo být překvápko." ,,Musím přemýšlet. Asi bys měl jít." ....

,,Neblbni, já tě alespoň doprovodím domů. Určitě něco vymyslíme, uvidíš." ,,Dobře." Naklonila jsem se k němu a políbila ho. On tááák úžasně líbá. Pořád jsem do něj zabouchnutá až po uši, stejně jako v Chorvatsku. A na prvním koncertě turné, shodou okolností v Ostravě, oslavíme rok od doby, co jsme se poznali. Musím ho něčím překvapit. Takže teď mám problémy dva. Za celý další měsíc jsem neměla na nic čas. Škola, Richie, choreografka, učitel ... a tak pořád dokola. Zbývaly už jenom dva měsíce do začátku turné a na netu se objevily termíny. Jak jsem mohla čekat, hned další den se ke mně přihnaly kámošky a začaly mě zpovídat. Vymluvila jsem se, že v době koncertu budu s našima pryč. Řekly, ať je ještě přemluvím, že si to nemohu nechat ujít. Jen jsem se usmívala. Kdyby věděly ... Užila jsem si super odpoledne s kámoškama a večer skočila za Richiem. Nebyl zrovna doma, ale byl tam Chris, tak řekl, ať na Richieho počkám. ,,Nezkusil by sis se mnou ty mé skladby, prosím?" ,,No jasně a rád." Usmál se. Teprve teď jsem si uvědomila, jak hezkej kluk to je. Ale já mám přece Richieho. Miluju ho. ,,Choreografka i učitel říkali, že už bych to měla zvládnout sama. Mno newím. Navíc za měsíc vysvědčení, newím jak to dopadne." ,,Dopadne to určitě skvěle, protože ty jsi skvělá. Víš, kdybys nebyla Richieho holka, asi bych ti neodolal. Škoda." Takhle jsem ho slyšela mluvit prvně. Myslela jsem, že jen kecá, ale když mi hrál písničku a já při ní i tančila, všimla jsem si, jak se na mě kouká. Najednou přestal hrát a když jsem se otočila, abych se ho zeptala, co blbne, stál už za mnou. Obejmul mě kolem pasu a zašeptal: ,,Ty jsi tak krásná Alex a políbil mě." Odstrčila jsem ho, přestože líbal fakt božsky. Možná líp než Richie. Tak nějak ... jinak ,,Zbláznil ses? Chodím s Richiem tak se s tím smiř. Jseš super, ale mám tě ráda jen jako kamaráda." ,,Promiň, tohle jsem nechtěl ... nechtěl jsem ti ublížit." Zrovna v tu chvíli vešel do místnosti Richie. ,,Co se děje?" Chris sklopil oči. ,,To nic, jen jsme se nepohodli kvůli jednomu tónu," řekla jsem, přešla k němu a objala ho, protože teď jsem opravdu věděla, že on je ten, kterýho fakt miluju...

Shoot at Bravo Super Show

31. října 2008 v 20:40 | girls-stars as. Hilary |  Simpson-Wentz, Ashlee
Ashlee v Německu fotila shoot v příležitosti Bravo Super Show (květen 2008) ... Moc jí to slušelo ♥♥♥

Shoot for Animal Fair Magazine

31. října 2008 v 20:37 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Shoot Ashley s jejími pejsky je nafocený pro časopis Animal Fair v roce 2008 ♥♥♥

Shoot by Kenneth Willardt

29. října 2008 v 21:26 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley nafotila pro časopis Seventeen (listopad 2008) nový, moc roztomilý photoshoot :-)

New design again :-)

28. října 2008 v 17:49 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Nový design je s boží zpěvačkou Britney Spears, která je zase ve formě. Je to takový oslavný design. Fotky jsou z akce MTV: Video Music Awards 2008, kde Britney znovu předvedla po loňském fiasku comeback jak má být. Hrozně se mi líbí, je to takový můj experiment a já myslím, že moocinky povedený, i když je v šedých barvách (abych řekla pravdu, ten design měl být oranžový, podzimní, ale nějak mi to nesedělo, tak je šedý :-)
Název: Ooops! Britney Is Back Again (Ooops! Britney je znovu zpátky, narážka na song Ooops! I Did It Again a taky trochu ironický podtext na už druhý, snad tentokrát úspěšný comeback Britney)
Feat: Britney Spears
(c): Me - Hilary

19. vzhled

28. října 2008 v 17:39 | girls-stars as. Hilary |  Předchozí vzhledy
Tak 19. vzhled byl s okouzlující Rose McGowan a nesl název Fever Named Rose McGowan :-) Byl tady hodně dlouho: od 4. července až do 28. října 2008 a nebylo to tím, že by se mi zase tolik líbil (jakože líbil, ale po necelých čtyřech měsících se dost okoukal), ale proto, že mi exnul počítač a všechna data byla najednou fuč. Taky jsem byla dost pohodlná a nový designek mi trval dlouho. Ale už je tady, tak doufám, že se líbí :-)

Fotky: High School Musical: Senior Year London Press Junket

28. října 2008 v 13:05 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley & HSM team na turné po Londýně (8. října 2008). Moc jí to sluší ... vím, že se pakuju, ale je to tak ♥♥♥

Fotky: High School Musical 3:Senior Year UK Premiere

27. října 2008 v 21:20 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley na premiéře HSM v Anglii (7. října 2008). Ty šaty jsou velmi zajímavé (víc by se mi ale líbily bez toho průhledného vrchu), ale Ashley to mooocky sluší ♥♥♥

Fotky: High School Musical 3:Senior Year Munich Premiere

27. října 2008 v 18:16 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley na mnichovské premiéře High School Musical: Senior Year (5. října 2008). Ty šaty se mi vůbec nelíbí, jsou velice zvláštní, jinak vypadá dobře :-)


Fotky: High School Musical 3:Senior Year Madrid Photocall

26. října 2008 v 19:49 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley se Zacem, Vanessou, Corbinem a režisérem Kennym Ortegou pózuje pro promofotky v Madridu (3. října 2008).
Musím říct, že tady se mi vůbec nelíbí, jak je Ashley oblečená. Sukně, punčochy, boty a černě nalakované nehty jsou v pořádku, ta růžová halenka se k tomu ale absolutně nehodí ... :-(

Fotky: High School Musical 3:Senior Year Madrid Premiere

26. října 2008 v 19:43 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley s ostatními z HSM na premiéře v Madridu (2. října 2008). Moc jí to sluší ... vypadá prostě skvěle ... a božské botičky ♥♥♥

Fotky: Britney attends school in Bronx

25. října 2008 v 12:36 | girls-stars as. Hilary |  Britney-fotky
Britney navštívila základní školu v Bronxu v New Yorku (1. října 2008). Vypadá moc šťastně ... snad jí to vydrží ♥♥♥

Fotky: HSM3 Paris Premiere

25. října 2008 v 11:54 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Premiéra 3. dílu High School Musical v Paříži (30. září 2008) ... Moc jí to sluší, ty šatičky jsou moc pěkné a botky jsou božííí ♥♥♥

Pohádkový příběh Zaca Efrona

25. října 2008 v 11:42 | girls-stars as. Hilary |  Efron, Zac
Příběh Zaca Efrona připomíná pohádku. O tom, jak se jeden obyčejný kluk stal idolem dívek a žen na celém světě.

Zac se proslavil jako basketbalová hvězda, která získá srdce nejkrásnější dívky na škole v trháku Muzikál ze střední. To byl pro něj šok, jak sám říká, na škole ve sportu nikdy nepatřil k nejlepším, spíš byl takové trdlo, nešika.
"Nikdy, ani v těch nejšílenějších snech jsem si něco takového nedokázal představit," řekl jednadvacetiletý herec agentuře Reuters. "Chodil jsem normálně do školy, hraní pro mě bylo jen koníčkem, až do konce studií."
Jakmile jednou otevřel dveře továrny na sny, Hollywoodu, už nebylo cesty zpět. Jeho kariéra i popularita strmě rostly. Televizní série studia Disney byla natolik populární, že mezi mladými děvčaty způsobila šílenství podobné někdejší Beatlemánii. Navíc do kin přichází třetí Muzikál ze střední s podtitulem Maturitní ročník.

Jeho životní příběh, kterak se z obyčejného teenagera stala hvězda, jen posiluje jeho image lamače dívčích srdcí. Vedle popularity i slušného obohacení bankovního účtu přineslo Efronovi natáčení i lásku. Stýká se s Vanessou Hudgens, která hraje jeho přítelkyni i na plátně.
Muzikál ze střední začal jako televizní muzikál v roce 2006. Ale už tehdy zaujal milióny diváků na celém světě, proto přišla dvojka včetně koncertů, vyprodaných show i zábavných atrakcí v rámci Disneyho království, DVD s filmem se prodávala jako housky na krámě. Není divu, že tohle "oslíčku, otřes se" pokračuje tentokrát filmovou podívanou.
Nový snímek je opravdu v duchu podtitulu Maturitní ročník. Hlavní postavy Troy a Gabriela jsou v posledním ročníku střední školy a blíží se závěrečný ples. Zatímco ve filmu je samozřejmě vše úžasné, Zac Efron vzpomíná na svůj maturiťák trochu jinak.

"Kluci to cítí spíš jako povinnost, velká chvíle je to hlavně pro holky. Tak to zkusíte, snažíte se, aby si to vážně užily, aby to bylo dobré rande. Jenže, musel jsem si půjčit oblek a znáte to, půjčené nikdy dobře nesedí," zavzpomínal.

Zac věří, že to nejlepší v jeho herecké kariéře ho ještě čeká. Rozlučka s postavou Troye má být jen dobrým startem.

Na uvedení čekají dva jeho snímky, romantická rodinná komedie "17 Again", ta je o chlapíkovi, který se chce znovu vrátit na střední (jak příznačné), a "Me and Orson Welles", v níž hraje mladíka z třicátých let minulého století toužícího uspět na Broadwayi.
"Snažím se stále se někam sunout, učím se, stále toho ještě o herectví nevím. Obdivuji herce, jako jsou DiCaprio či Depp, že se stále dokáží vyvíjet. Zatím to ale neberu úplně navážno, chci se hlavně bavit. Vždyť je to zábava," doplnil stále plachý Zac.

Matka za všechny prachy!

25. října 2008 v 11:37 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Matka popové princezny hodlá své kontroverzní paměti převést na filmové plátno.
Lynne Spears se domlouvá s Hollywoodskými studii, které zoufale touží po tom, aby zrovna oni získali výhradní práva na zfilmování její knihy, ve které údajně mluví o všem, s názvem "Through the Storm".
Vypráví v ní nejen o současných životních problémech své starší dcery Britney, ale i o otěhotnění Jamie Lynn Spears ve velice mladém věku.
"Lynn se úplně pobláznila! Chodí s tou knihou po studiích a chce, aby tam hlavní roli hrála Julia Roberts," řekl podle serveru FemaleFirst velmi blízký zdroj.
Britney je kvůli těmto matčiným krokům velice rozhořčena. Asi nechce v kině vidět sebe samu v podání Anny Faris, o které s v souvislosti role Britney hovoří. Navíc svou matku obviňuje, že se kapsuje na jejích osobních problémech.
Britney dokonce zvažuje, že svou matku zapře a už s ní nebude mít nic společného. A než se zabývat její snahou natočit film podle zmíněných pamětí se raději věnuje přípravám na vydání nového alba Circus.
"Ta žena už ani nevypadá jako moje matka! Tohle říká Britney svým přátelům," dodal neznámý zdroj pro Britain's Daily Star.
Zpěvačka prý do unavení opakuje, že její matka je schopna udělat cokoliv, jen aby se proslavila a vydělala na jméně Britney peníze. "To je neskutečný. Kdybych mohla můj život od jejího úplně odstřihnout, tak bych to udělala."
Ostatně v knize se o Britney nikdo nic pěkného nepřečte. Maminka v ní tvrdí, že dětská ikona devadesátých let začala pít alkohol ve třinácti, o panenství přišla o rok v později a v patnácti zakusila první zkušenosti s drogami.
Samozřejmě, že neopomněla do knihy zahrnout i podrobnosti o zkrachovalém manželství s Kevinem Federlinem a jejich dvou dětech (tedy vlastních vnucích) tříletém Seanu Prestonovi a dvouletém Jaydenu Jamesovi.
Nejpikantnější pasáží je místo s informacemi o Britneynim nervovém zhroucení v letošním roce a o událostech, které provázeli soudní rozhodnutí o tom, že zratila právo na to navštěvovat své syny.

Fotky: HSM3 cast at the Virgin Megastore in Paris

25. října 2008 v 11:17 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Autogramiáda herců z HSM3 cast ve Virgin Megastore v Paříži (30. září 2008) ... oni jsou fakt úžasní ♥♥♥

Zpověď princezny popu!

23. října 2008 v 10:27 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Poprvé od svého zhroucení Britney otevřeně promluvila o tom, co se s ní dělo. Přechází ji smích, když si vzpomene na to, co dělala.
Ostříhala si vlasy, nechala se unášet drogovými a alkoholovými dýchánky, kolabovala a rychle střídala milence.
V posledních letech se postarala o četné negativní titulky.
"Co jsem si jen myslela?" ptá se sama sebe v krátkém dokumentárním filmu pro MTV. "Sedím tady, dívám se zpátky a napadá mě: Jsem fakt chytrá!"
"Chtěla jsem natočit tento film, protože jsem začal cítit, že jsem vidět v jiném světle, než bych chtěla," uvádí Britney.
Hvězda také během rozhovoru přiznala, že se cítí velmi osamělá.

V uplynulých dvou, třech letech toho opravdu hodně prodělala. Sama přiznává, že je toho ještě spoustu, co ještě lidé nevědí.
Nejvíc jí klesla popularita, když si sama oholila své dlouhé blond lokny.
V posledních měsících se zpěvačka snaží opět dostat na výsluní kladné popularity. 2. prosince, na své narozeniny, vydává nové album Circus. Dva dny předtím odvysílá MTV 90 minutový dokumentární film, kde se Britney vyzpovídá.

Trailer

Fotky: Celebrates Her Sister Jennifers Birthday

23. října 2008 v 10:25 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley slaví narozeniny své sestry (20. září 2008). Oběma jim to moc sluší ♥♥♥


Fotky: Birthday Bash for her sister

22. října 2008 v 20:03 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Ashley pořádá pro svou sestru Jennifer narozeninovou party v klubu The Bank Nightclub (19. září 2008) ... opět jí to děsně sluší ♥♥♥ ... už je to trapné říkat, až na ty boty teda :-(

Fotky: Kari Feinstein Primetime Emmy Awards Style Lounge

22. října 2008 v 20:02 | girls-stars as. Hilary |  Tisdale, Ashley
Style Lounge (nevím, co to znamená :-))) Kari Feinstein v rámci Emmy Awards (18. září 2008) ... Ona ty brýle střídá jako ponožky :-) Vypadá krásně jako obvykle, akorát ty boty jsou příšerné :-(