Listopad 2008

Halloween 2008

30. listopadu 2008 v 21:30 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Hilary a Mike na oslavách Halloweenu jako Brad a Angelina :-D

Fotky: Campaigns For Save The Whales Again!

30. listopadu 2008 v 15:08 | girls-stars as. Hilary |  Panettiere, Hayden
Hayden vede kampaň "Zachraňte velryby ... znovu" (26. října 2008). Je úžasné, že používá své peníze pro něco úctyhodného jako například tohle zachraňování velryb .... stoupá v ceně ... (mám takový dojem, že tady se nehodí hodnotit outfit, protože lepší než co má na sobě je to, co má Hayden v sobě :-))))


Lindsay a Sam: Na kordy????

30. listopadu 2008 v 10:13 | girls-stars as. Hilary |  Lindsay´s life
Herečka Lindsay Lohan se poprala se svou lesbickou přítelkyní Samanthou Ronson. Dýdžejka prý nerozdýchala tanec své přítelkyně s jejím bývalým milencem.
Lohan si vášnivě užívala na parketu klubu Boujis s modelem Calumem Bestem, s nímž randila loni. Vše vyústilo v divokou rvačku, během níž si milenky rvaly vlasy z hlavy.
"Lindsay na sebe poutala pozornost, hodně se smála a flirtovala. Ale Samantha je uviděla a byla jako střela. Prohnala se kolem nich a začala do nich strkat a tlačit je od sebe a požadovala vysvětlení, co to k sakru hrají za hru. Způsobili docela rozruch, každý na ně hleděl. Pak to dokonce vyústilo v ženskou rvačku, Samantha a Lindsay si sprostě nadávaly a ječely na sebe jako šílené. Calum vypadal vyděšeně, když to začalo být hodně nechutné, a pustil se mezi ně, aby je oddělil," práskl svědek rvačky britskému listu Daily Mirror.
Po rvačce odjely lesbické partnerky zpět do hotelu Kensington, ale zatímco Ronson zmizela ihned v jeho útrobách, Lohan ještě hodinu seděla na chodníku, kouřila, brečela a hovořila s někým na mobilu.
Best minulý měsíc magazínu Celebrity Juice tvrdil, že se kvůli vztahu s ním stala Lohan lesbičkou: "Jo, byl jsem tak hrozný, abych byl upřímný. Ale když se to všechno nakonec vezme, je to skvělá holka a jsem moc šťastný, ať dělá cokoli. Ale jo, já jsem ji změnil."

Fotky: Visits Roberto Clemente Elementary School

30. listopadu 2008 v 9:51 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Hilary navštívila školu Roberto Clemente v New Yorku (24. října 2008). Moc jí sluší ty šaty, boty se mi nelíbí ... a nezdá se vám, že není vůbec namalovaná? :-o Ale stejně je moc hezká ...

Byla jsem na Twilight!

29. listopadu 2008 v 23:04 | girls-stars as. Hilary |  O Blogu
Hej lidi!!! Včera jsem to jaksi nestihla zmínit, ale byla jsem v Cinestaru na Twilight! Miluju ty knížky ... je to pro mě jako droga ... a ten film ... naprosto splnil a možná dokonce i předčil všechna má očekávání ... nejenže tam byly veškeré důležité scény z knihy, ale některé dialogy byly dokonce stejné ... ten film je perfektní (jo a ačkoli když jsem viděla Edwarda na promkách, tak se mi vůbec nelíbil, ale na plátně je soo cute :-*) Takže ... pokud jste to neviděli, určitě doporučuju a to i za předpokladu, že jste knížky nečetli ... je to prostě božííí ♥♥♥
Fotka Belly a Edwarda ze scény na stromě (haha, moje oblíbená) ... každopádně moje nejoblíbenější scéna je: "Lev se zamiloval do jehňátka ... " ♥♥♥

Fotky: Blessing in a Backpack in Portland

29. listopadu 2008 v 22:49 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Hilary podporuje chudé děti v Portlandu (22. října 2008). Hrozně jí to tady sluší a nejen to oblečení ... působí tak šťastně a předává to těm dětem :-*

Fotky: Genlux Magazine Fall Issue Launch

29. listopadu 2008 v 14:05 | girls-stars as. Hilary |  Paris-fotky
Paris a některé její BFF na představovacím večírku nového čísla časopisu Genlux (kolem 10. listopadu 2008 - nevím přesně) ... Šaty jsou boží, hlavně ta sukňová část :-), jen ten kožíšek se mi tam moc nehodí ....

Richie´s birthday! Yesterday :-(

29. listopadu 2008 v 0:03 | girls-stars as. Hilary |  US5
OMG!!! Já jsem úplně zapomněla na Richieho narozeniny. So, asi o 4 minuty po 29. listopadu píšu: Happy birthday!! We love you sooo much :-** (Já stejně nemůžu uvěřit tomu, že už mu je 20!!!! Takový slaďouš ... vůbec na to nevypadá že??)

Rozchod?!? Dal jí Benji opravdu kopačky????

28. listopadu 2008 v 18:19 | girls-stars as. Hilary |  Paris-clanky
Paris Hilton a její přítel Benji Madden se po více jak devíti měsících vztahu rozcházejí.

Mluvčí Paris Alana McCarthy dnes pouze prozradila, že oba dva zůstávají i nadále velmi dobrými přáteli, a nic víc nedodala.
"Je z konce vztahu posmutnělá, ale oni jsou tak rozdílní a chtěli v životě úplně jiné věci… On byl velmi loajální a choval se k ní sladce, ale už byl čas tomu dát pauzu," uvedl podle časopisu People zdroj blízký Paris Hilton.
Na světě jsou ale i jiné domněnky, proč vztah dědičky hotelového impéria a kytaristy kapely Good Charlotte ztroskotal. Pár se potýkal s tím, že Benji byl stále mimo Spojené státy. S kapelou Good Charlotte jezdil často pryč, což Paris špatně nesla. Při tom ona sama v poslední době trávila většinu času v Londýně, kde natáčela druhou řadu reality show BBF.
Maddena mohlo také rozčilovat Parisinino věčné flirtování s muži. Při natáčení v Londýně se například dala do velmi družného hovoru s britskými princi Williamem a Harrym.
Před pěti dny byla Paris při nočním stopování vyfocena se svým ex-přítelem Stavarosem Niarchosem, jak se k sobě tulí v Mokai na Miami. A i když kamarád Hiltonové tvrdí, že oba byli v těsném obětí, ale že mezi nimi šlo jen o přátelskou konverzaci a vůbec se k sobě nemíní vrátit, Maddena to mohlo naštvat.
A tak již v úterý šli večer v Los Angeles na party, ale každý sám a každý jinam. Paris tančila v klubu Apple Lounge a Madden byl vyfocen s Nicole Richie, dlouholetou Parisininou kamarádkou a spolustar v televizních show, která chodí s jeho dvojčetem Joelem a má s ním dítě.

Jak sedmadvacetiletá Paris, tak její o dva roky starší nyní již bývalý přítel, ale rezolutně popírají, že by si v průběhu vztahu byli nevěrní.
A podle kamarádů obou dvou za rozchodem stojí spíše jejich odlišnost. "On jí pomohl vyrůst, ale byli příliš odlišní. Chtějí však zůstat přáteli. Navíc Benji chtěl Paris kontrolovat, nesměla třeba pít alkohol, což se jí nelíbilo," dodal k rozchodu kamarád.
Vztah Paris a Benjiho Maddena při tom ještě nedávno vypadal velice nadějně. Oba nosili prsteny s vyrytými iniciálami toho druhého. Paris dokonce Maddena, jeho dvojče Joela a jejich kapelu Good Charlotte, kde Benji hraje na kytaru a Joel zpívá, doprovázela na jejich turné.

A minulý měsíc se Benji vyznával z toho, jak moc je s Paris šťastný. "Své city k Paris dávám dost na odiv. Jsem hodně otevřený v tom, jak moc ji miluji a jak moc jsme spolu šťastni," řekl pro People.com v říjnu.
I Paris se ještě 3. listopadu v The Late Show Davida Lettermana se mezi hovory o svém prezidentském videu a BBF show rozplývala nad tím, jak jejich vztah klape a jak moc je do Benjiho zamilovaná. "Ne, ještě nejsme zasnoubení, ale, ale jsem do něj velmi zamilovaná," říkala doslovně.
BTW: Myslím si, že jestli se spolu rozešli, je to velká škoda. Za a jim to spolu moc slušelo a za b si myslím, že měl Benji na Paris dost dobrý vliv. Doufám, že je to jen nějaký drb :-(

Fotky: Fontainebleau Miami Beach Grand Opening

28. listopadu 2008 v 18:17 | girls-stars as. Hilary |  Paris-fotky
Paris na otevírání čehosi v Miami (14. listopadu 2008). Zase vypadá skvěle ... ty šaty jsou krásné a jí to zase hrozně sluší ♥♥♥ Mimochodem, zbožňuju ten náhrdelník ....

Fotky: Screening of Quantum of Solace

28. listopadu 2008 v 18:11 | girls-stars as. Hilary |  Paris-fotky
Paris s Benjim na screeningu k novému Jamesi Bondovi: Quantum of Solace (13. listopadu 2008). Nehorázně jí to sluší ... ty šaty jsou božské a ona vypadá tak skvěle ... ♥♥♥

Má Britney nového chlapa?

27. listopadu 2008 v 15:32 | girls-stars as. Hilary |  Britney-clanky
Britney Spears slaví úspěšný comeback. Zanedlouho vyjde její nové album, v příštím roce vyjede na turné a teď skóruje hattrick. Sbalila totiž nového fešáka!

Populární zpěvačka byla spatřena s pohledným mladíkem v porsche, jak jedou do sushi restaurace v Los Angeles.
Potom, co Britney přiznala, že se provdala za Kevina Federlina ze špatných důvodů, to vypadá, že je připravena na nový vztah. Za svého bývalého manžela se Spears provdala po 3 měsících známosti. Sama však nedávno uvedla, že tehdy neposlouchala své srdce a nebyla opravdu šťastná.

Bude nový fešák trefou do černého? To ještě asi neví ani zpěvačka sama. Každopádně jí však třeba pomůže zvýšit prodejnost nového alba Circus.

Fotky: Repo! The Genetic Opera Premiere & After Party

27. listopadu 2008 v 15:17 | girls-stars as. Hilary |  Paris-fotky
Paris & Benji na premiéře a after party k filmu Repo! Genetická opera (6. listopadu 2008). Paris vypadá úúúžasně ... miluju ty šaty a podle mě je ty dírované punčochy skvěle doplňují, taky má úžasné vlasy i náušnice .... prostě božííí ♥♥♥

Fotky: Re-Opening Of The Hollywood Palladium

27. listopadu 2008 v 15:09 | girls-stars as. Hilary |  Panettiere, Hayden
Hayden na znovuotevření hollywoodského palladia (15. října 2008). Celkově se mi ten model nelíbí, šaty ji dělají tlustší a botky se mi nelíbí, ani ten uhlazený účes nic moc :-(

Fotky: The Late Show with David Letterman

26. listopadu 2008 v 16:34 | girls-stars as. Hilary |  Paris-fotky
Paris přichází na "Pozdní show" (3. listopadu 2008). Hrozně jí to sluší, a ačkoli nejsem zastánce černých punčoch, tady se hodí .... a líbí se mi ta její ofina ... hrozně ji to omlazuje :-)

Halloween Party 2008

26. listopadu 2008 v 14:42 | girls-stars as. Hilary |  Paris-fotky
Paris na letošním halloweenském večírku s BFF ze své show ... akorát nechápu ten její převlek ... něco mezi sestřičkou a vojínkou??? :-o A pak ještě jedna fotka a tam je Paris jako páv ... to je great ♥♥♥

Fotky: The National TV Awards

25. listopadu 2008 v 19:05 | girls-stars as. Hilary |  Paris-fotky
Paris na předávání národních televizních cen (29. října 2008). Ačkoli jsem zatím našla jen tohle málo fotek, nehorázně jí to slušelo, ty šatičky jsou boží, botky taky ... není co vytknout ♥♥♥

Fotky: Project Runway Finale party

24. listopadu 2008 v 19:19 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Hilary se sestrou na poslední párty benefičního projeku "Molo pro život" (15. října 2008) .. Zase ta její vysoká sukně, ale tentokrát nemám nic proti, protože to tričko se mi líbí ... úžasné jsou ty náhrdelníky ... ♥♥♥ Až na ty černé punčocháče je to perfektní ... Mimochodem Haylie má úžasně ulítlé boty a ačkoli se k jejímu outfitu nehodí, miluju je :-*

Fotky: Welcome Home DJ A.M. Benefit

24. listopadu 2008 v 19:13 | girls-stars as. Hilary |  Hilary-fotky
Hilary na benefiční akci DJ A.M. v Hollywoodu (14. října 2008). Vypadá skvěle ... úplně jako normální smrtelník :-D

Diplomy a hlásněte pro mě pls!

23. listopadu 2008 v 12:52 | girls-stars as. Hilary |  Diploms For Me
Tak vyhrála jsem diplomky na tomhle blogísku ... děkuju ... a chtěla jsem poprosit ty, kterým se můj blog líbí, ať hlásnou TADY a TADY... budu vám moc vděčná ....
xoxo Hilary :-)